Skocz do zawartości

Spotkanie karawaningowe w grodzie rycerskim w dniach 20-22 kwetnia 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Martini , spróbuj zrozumieć Bodzia . Chłopisko kombinuje jak tylko się da . Sytuacja trochę się zmieniła , wystarczy zaglądnąć na 1 stronę gdzie jest lista .

Dzieci jak się dobrze wybiegają w ciągu dnia to armaty ich nie obudzą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martini - polana jest duza... mozna stanac blizej i dalej tam gdzie bedzie ciszej...

moze te zdjecia lepiej pokaza ile tam jest miejsca

 

 

 

bedzie dobrze

 

az tak glosno nie bedzie... glowna impreza - "biesiada" jest planowana w sobote na dziedzincu w grodzie - wiec na zewnatrz bedzie cicho

 

w czwartek i patek bedzie ognisko na wysepce - w czwartek bedzie kilka zalog a w piatek tez pewnei wiekszosc po podrozy bedzie zmeczona wiec skakac do rana nie bedzie...

 

a ci najbardziej wytrwali nocke beda mogli spedzic w salce wewnatrz grodu

 

w kazdym badz razie cisza nocna bedzie przestrzegana ze wzgledu na dzieci - tam gdzie dzieci nikt "papy drzec nie bedzie"

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki nie gniewajcie sie że taką minę robię ale los robi wszystko przeciwko temu aby być z Wami..... jako jedyny zaproponowałem polanke w lasku dla kamperków i cepek które sie nie zmieszczą, właśnie ze wzgledu na nocną ciszę dla dzieciaków bo mam córę po dość ciężkiej chorobie .... ja doskonale romumiem bodzioklb i ma u mnie krate browara za poświcenie i wspaniałą organizację ale zrozumcie i mnie że wszystko co planuje w związku z rycerzami obraca się przeciwko mnie oslabiony.gif.

Zapewniam Was Kochani że jeśli tylko nowa praca mi pozwoli to przyjadę ale nie mogę jak widzicie planować niczego.... poprostu przyjade i będę się z Wami bawił...bow.gifbow.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martini... bedzie dobrze...

wszystkie opcje w miare mozliwosci sa brane pod uwage...

nawet wariant na opady deszczu jest przewidziany - w razie potrzeby bedziemy siedzieli pod duzym zadaszeniem, cos a'la namiot biesiadny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rycerze nie potrzebuja więcej drzewa :hehe: na gród :ee:

 

 

 

 

 

 

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodzio wykonuje niesamowitą i wręcz imponującą pracę organizacyjną na rzecz spotkania W GRODZIE RYCERSKIM. Osobiście jestem pod wielkim wrażeniem jego zaangażowania w tej sprawie. :dzieki::banan::winner::biwak::przyczepa:

 

 

Bodzio pozwolisz , że dodam kilka słów o drodze dojazdowej po zjeździe z drogi asfaltowej do GRODU. Otóż jest to (była w lutym br.) droga gruntowa z dosyć sporymi dziurami , niezbyt głębokimi ale dość rozległymi . Piszę o tym na wszelki wypadek ,aby uniknąć ewentualnych nieporozumień. Po prostu ostatnie 250-300 metrów drogi zalecana jest bardzo ostrożna jazda, szczególnie dla osobówek. Pozdrawiam Lucek.

Edytowane przez Lucek26 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodzio wykonuje niesamowitą i wręcz imponującą pracę organizacyjną na rzecz spotkania W GRODZIE RYCERSKIM. Osobiście jestem pod wielkim wrażeniem jego zaangażowania w tej sprawie. :dzieki::banan::winner::biwak::przyczepa:

 

 

Bodzio pozwolisz , że dodam kilka słów o drodze dojazdowej po zjeździe z drogi asfaltowej do GRODU. Otóż jest to (była w lutym br.) droga gruntowa z dosyć sporymi dziurami , niezbyt głębokimi ale dość rozległymi . Piszę o tym na wszelki wypadek ,aby uniknąć ewentualnych nieporozumień. Po prostu ostatnie 250-300 metrów drogi zalecana jest bardzo ostrożna jazda, szczególnie dla osobówek. Pozdrawiam Lucek.

 

 

Lucek - to bylo miesiac temu... wiekszosc dziur jest juz zasypana a do naszego przyjazd powinno byc juz w miare cacy :ok:

 

o ile wiem - wykonawca drogi bedzie ja poprawial w ramach gwarancji

 

Otóż jest to (była w lutym br.) droga gruntowa z dosyć sporymi dziurami

 

wbrew pozorom tam byl wylany asfalt prawie do samego grodu... nieusatnne łatanie i podsypywanie dziur sprawilo ze tego asfaltu prawie nie widac

 

dzisiaj pomykalem tam sobie momentami 30km/h :palacz:

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodzio Ty i w lutym pomykałeś chyżo tą drogą i nie tylko tą. W ogóle lubisz pomykać autkiem żwawo. A kto mnie wyprzedzał , wcale nie "ospale"przed Biskupicami.

 

Bodzio motywujesz mnie do przyjazdu Swoją postawą , mimo nie najlepszej mojej formy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodek masz talent do przekonywania baaaardzo wielki. :klotnia: Rycerze pracują i zobacz ile zestawów i kamperów zmobilizowałeś do przyjazdu, że o BRACI KARAWANINGOWEJ nie wspomnę.:brawo::banan:

Edytowane przez Lucek26 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.