Skocz do zawartości

Spotkanie karawaningowe w grodzie rycerskim w dniach 20-22 kwetnia 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam siłowy na bębnie, ale ile tam jest metrów??? :niewiem: Postaram się zabrać. Muszę go tylko doprowadzić do stanu minimalnej czystości :oslabiony: Tyle, że on ma jedną wtyczkę i jedno gniazdo siłowe. Przypuszczam, że drutki tam będą nie za grube, ale powinny wystarczyć. Rzucę na niego okiem jeszcze w tym tygodniu (dzisiaj na pewno nie dam rady), to podam więcej szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodzio, ja już wcześniej pisałem ale powtórzę , mam kabel siłowy 4 żyłowy 25 m.b. z wtyczką i gniazdem na4 bolce 16A. Jak się przyda to zabiorę

 

 

przyda sie - jak nie, to dobrze jak bedzie pod ręką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że on ma jedną wtyczkę i jedno gniazdo siłowe.

 

kable silowe sa potrzebne do zasilenia skrzynek rozdzielczych 230V - wtyczki i gniazda to pikus

wtyczki mozna podmienic jak nie beda odpowiednie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info dla tych co jadac do grodu będą pokonywac DK42 - droga na odcinku Praszka -Rudniki jest zamknieta

objazd jest przez Wieluń - robia sie tam spore korki na odcinku od Rudnik do Wielunia...

jak możecie wybierajcie inna trase...

 

a odcinek Praszka - Byczyna tez nie zachęca do jazdy tamtędy... wąsko, kręto, dziurawo i wyboiscie...

 

od Częstochowy najlepiej jechać przez Olesno, Kluczbork ...

 

jak ktos ma jakies pytania - pytac smialo - wiekszosc drog w okolicy znam...

 

z Wielunia można pociskać przez Toplin na Byczyne - sa odcinki troche dziurawe, jest kilka ostrych zakrętow ale ogolnie droga nie jest zła - szybciej sie tamtedy dojecie niż z Wielunia -> Praszka -> Byczyna

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do sobotniego 'programu' imprezy dodalem zrobienie pamiatkowego zdjecia uczestnikow spotkania na trybunie - skoro jest to trzeba ja wykorzystac :]

 

 

ktos z uczestnikow ma flagi forumowe :hmm:

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o dopisanie do listy:

4 x os. dorosła + 1 dziecko (1 rok ) , 4 x porcja z udźca, 4 x porcja zupy, planowany dzien przyjazdu, piątek około 12 w południe

 

Pozdrawiam

Edytowane przez jachu76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnie wiesci z grodu:

teren przesycha brdzo ladnie

 

rycerze ostro zabrali sie do pracy - kladki umozliwiajace bezposrednie dojscie z grodu na polanke w lesie juz prawie na ukonczeniu

 

było:

 

teraz jest tak:

 

przyszła mi do glowy mysli aby ogniska w czwartek/piatek nie robic na podgrodziu - bedzie wiecej miejsca na przyczepki, dym nie bedzie nam smrodzil przyczepek - i bedzie mozna glosniej spiewac gdyby dzieci spaly w cepkach

 

jest wykarczowana i uprzatnieta wysepka za grodem - moze tam zrobic ognisko??

 

z wysepki widac polane i podgrodzie - wiec dostep do cepek bedzie jednakowy

 

wysepka jes mniej wiecej tutaj:

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.