Skocz do zawartości

Spotkanie karawaningowe w grodzie rycerskim w dniach 20-22 kwetnia 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Bodzio piszesz bardzo rzetelnie ALE wydaje mi się że trzeba jakąś symboliczną zaliczkę wpłacić.

Bo bieżące deklaracje powodują uruchomienie procedur zakupu produktów i przygotowania posiłków więc wydaje mi się że trzeba się złożyć choćby na produkty.

Przecież wszystko jest dobrowolne, chodzi przecież o rozrywkę i o dobrą zabawę ale jak "wypadnie" kilka składów (choćby zdarzenia losowe) to przecież musimy pokryć koszty zamówionych atrakcji.

 

Myślę o tym aby ustalić symboliczny ryczałt od osoby jako zaliczkę na poziomie choćby 20 złotych (jakieś minimum produktów :jesc:) wiadomo jak przyjedzie mniej osób lub więcej to i tak sobie poradzimy, ale powinniśmy...... przecież nie będziemy wracali z mieczami w placach hehe%281%29.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodzio piszesz bardzo rzetelnie ALE wydaje mi się że trzeba jakąś symboliczną zaliczkę wpłacić.

Bo bieżące deklaracje powodują uruchomienie procedur zakupu produktów i przygotowania posiłków więc wydaje mi się że trzeba się złożyć choćby na produkty.

Przecież wszystko jest dobrowolne, chodzi przecież o rozrywkę i o dobrą zabawę ale jak "wypadnie" kilka składów (choćby zdarzenia losowe) to przecież musimy pokryć koszty zamówionych atrakcji.

 

Myślę o tym aby ustalić symboliczny ryczałt od osoby jako zaliczkę na poziomie choćby 20 złotych (jakieś minimum produktów :jesc:) wiadomo jak przyjedzie mniej osób lub więcej to i tak sobie poradzimy, ale powinniśmy...... przecież nie będziemy wracali z mieczami w placach hehe%281%29.gif

 

 

jedyne dodatkowe atrakcje ktore w przypadku zdarzen losowych uniemozliwiajacych przybycie beda generowaly koszt to miesiwo i zupka...

jestesmy dorosli i traktujmy sie powaznie - zawsze mozna sie wypisac zanim lista zostanie oddana i klamka zapadnie :niewiem:

 

gdyby jednak rzeczywiscie jakies zalogi wypadly z gry w przeddzien imprezy to chyba logicznym jest ze za jedzonko wypadaloby zaplacic :hmm:

 

nie chce przyjmowac czarnych scenariuszy...

 

zapytam jeszcze Kasztelana na temat platnosci za jedzenie - jesli wyrazi taka potrzebe to najwyzej zaliczkowac bedziemy jedzenie....

ale do dnia dzisiejszego nie bylo mowy o zaliczkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, zapytaj ale może pozostali uczestnicy zlotu także się wypowiedzą zanim Kasztelan wyda komendę " OSTRZYĆ MIECZE! " :-]

Wydaje mi się że Bodzio już i tak odwalił kawał dobrej roboty i zaprzątanie mu głowy jakimiś zaliczkami byłoby przegięciem. Bodzio ma rację, że każdy z nas jest dorosły i wie co pisze. A jeśli faktycznie się zdarzy, że ktoś nie przyjedzie a się zapisał na listę pewniaków to będzie wiedział co ma zrobić. Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj otrzymałem projekt naklejki przygotowanej przez Brać Rycerską.... naklejka jest inna niż wszystkie dotychczasowe

 

jako że przenosimy sie w czasie, tak i sprzęt karawaningowy jest uwidoczniony z innej epoki....

 

wg mnie naklejka jest zaje.... czy Wam też sie tak podoba jak mi?

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj otrzymałem projekt naklejki przygotowanej przez Brać Rycerską.... naklejka jest inna niż wszystkie dotychczasowe

 

jako że przenosimy sie w czasie, tak i sprzęt karawaningowy jest uwidoczniony z innej epoki....

 

wg mnie naklejka jest zaje.... czy Wam też sie tak podoba jak mi?

 

Jestem za.winner.gif nam również się podobaok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Na spotkanie dojedziemy w piątek w godzinach południowych , 2 x os. dorosłe , 2 x pieczyste, 2 x zupa .Naklejka bardzo ładna więc zapisuję się na dwie , jeżeli będą butony to 2 sztuki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodzio może jak będziesz do tego grodu jechał to zrób fotkę gdzie to trzeba w jaką drogę skręcić aby to nam zobrazować. No i jak wyglądają te małe drewniane tabliczki z pierwszego postu na drodze - też fotka byłaby pomocna, przynajmniej niektórym.

 

 

na pierwszej stronie dodalem fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też chętnie byśmy się dopisali. Będzie to nasz pierwszy wyjazd z przyczepką:)

2 os. dorosła + 1 liczba dzieci, 1 x porcja z udźca, 2 x porcja zupy, piątek po południu, 1 x zajęcia dla dzieci ( 5 lat)

 

naklejkę też byśmy chcieli kupić:)

Edytowane przez karaboo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.