Skocz do zawartości

Spotkanie karawaningowe w grodzie rycerskim w dniach 20-22 kwetnia 2012


Rekomendowane odpowiedzi

To i ja proszę o rezerwację, autko z przyczepką, wstępnie 2-os, a ewentualną korektę stanu osobowego podam przy potwierdzaniu.

Pozdrowienia dla całej ekipy ;)

 

dopisano... ;)

 

 

INFO DLA WSZYSTKICH:

na dzien dzisiejszy juz wiadomo ze trzeba bedzie racjonalnie korzystac z pradu - nie jest to typowy kemping wiec ilosc ujec tez jest symboliczna - bedziemy jechac z pradem z silowych gniazd, z 2 albo z 3 ujec

 

o ile przylacza pradowe w grodzie powinny wytrzymac o tyle trzeba bedzie szanowac kable - bedzie mala pajeczyna kabli i trzeba bedzie uwazac zeby ich nie upalic :oslabiony:

 

tak wiec na chwile obecna wiadomym jest ze nie bedziemy korzystac z czajnikow elektrycznych w cepkach ani z grzejnikow elektrycznych

 

o ile z wrzatkiem nie bedzie problemu - bedziemy grzac na gazie lub w karczmie to w razie zimna na dworze ogrzewanie gazowe tylko wchodzi w gre...

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

podobnie jak Zahary jesteśmy nowymi użytkownikami forum ( chociaż jego rozwój śledzimy juz od jakiegoś czasu... ;) ) W związku z bardzo przyjazną atmosferą wśród forumowiczów kusi nas aby spotkać się osobiście.

Nawiązując do powyższego proszę o dopisanie do listy rycerzy podbijajacych gród: 4+1+1 ( w tym dwie białogłowy - mało skore do bitki, ale za to świetnie opatrują rany ;) )

 

Pozdrawiam

Kozi

 

ps. czy gabaryty auta mają w przypadku tego zlotu znaczenie? ( dł. 7,5 wys. 3.5 m... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

podobnie jak Zahary jesteśmy nowymi użytkownikami forum ( chociaż jego rozwój śledzimy juz od jakiegoś czasu... ;) ) W związku z bardzo przyjazną atmosferą wśród forumowiczów kusi nas aby spotkać się osobiście.

Nawiązując do powyższego proszę o dopisanie do listy rycerzy podbijajacych gród: 4+1+1 ( w tym dwie białogłowy - mało skore do bitki, ale za to świetnie opatrują rany ;) )

 

Pozdrawiam

Kozi

 

ps. czy gabaryty auta mają w przypadku tego zlotu znaczenie? ( dł. 7,5 wys. 3.5 m... )

 

 

jak wczesniej napisalem - kamperki wyzsze jak 3m nie wjada na podgrodzie - jest alternatywne miejsce na kamperki przed grodem lub obok w lasku... tam nie ma znaczenia wysokosc

 

4+1+1 - prosze napisz ile doroslych a ile dzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wczesniej napisalem - kamperki wyzsze jak 3m nie wjada na podgrodzie - jest alternatywne miejsce na kamperki przed grodem lub obok w lasku... tam nie ma znaczenia wysokosc

 

4+1+1 - prosze napisz ile doroslych a ile dzieci

 

 

Dzięki za szybką odpowiedź. Bardziej martwiłem się długością żeby komuś miejsca nie zajmować... Możemy parkować "na zewnątrz" w końcu grody zdobywa się właśnie od zewnętrznej strony murów ;)

 

Już uściślam liczbę osób:

4 pełnoletnie ( jak pewnie sami zobaczycie nie zawsze idzie to w parze z dorosłością :) ), 1 dziecko, 1 pies

 

Pozdrawiam,

Kozi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź. Bardziej martwiłem się długością żeby komuś miejsca nie zajmować... Możemy parkować "na zewnątrz" w końcu grody zdobywa się właśnie od zewnętrznej strony murów ;)

 

Już uściślam liczbę osób:

4 pełnoletnie ( jak pewnie sami zobaczycie nie zawsze idzie to w parze z dorosłością :) ), 1 dziecko, 1 pies

 

Pozdrawiam,

Kozi

 

 

juz Was dopisuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwracam sie z zapytaniem do tych co przyjadą kamperkami i nie zmieszczą się w drugiej bramie aby wjechać na podgrodzie - gdzie chcielibyście stać?

nie chcę za Was podejmować decyzji - chcę abyście to Wy podjęli decyzje a wtedy będę myślał jak doprowadzić tam prąd

 

 

cepki bez zmian - stoja na podgrodziu no chyba że ktoś chce inaczej lub będzie mu wygodniej - mam na mysli długie cepki - ilość cepek drastycznie nie wzrosła więc powinny się zmieścić wszystkie na podgrodziu

 

 

1 opcja - na placu/parkingu przed grodem

 

blisko do reszty uczestników gdyż dojście przez kładke

blisko do ujęcia prądu i blisko do dostepu do wody - będą na pdgrodziu

opcja tylko dla kamperków gdyż na cepki nie będzie juz tam miejsca

 

2 opcja - polana obok grodu

 

nieco dalej do reszty uczestnikow, wiecej miejsca niż przed grodem - wtedy bedzie można dostawić tam cepki "znajomych"

dostęp do prądu powinno sie udać doprowadzić na polankę, dostęp do wody na podgrodziu

 

3 opcja - polana w lasku

 

dalej do reszty uczestników, dostep do prądu raczej powinien być tam zapewniony - dużo kabla potrzeba ale powinno sie udać, dostęp do wody w grodzie

zmieszczą sie też tam przyczepki ;) "znajomych"

miejsce najbardziej kameralne

dojście do grodu na skróty po kładkach które są w budowie - będą ukończone na Nasz przyjazd

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwracam sie z zapytaniem do tych co przyjadą kamperkami i nie zmieszczą się w drugiej bramie aby wjechać na podgrodzie - gdzie chcielibyście stać?

nie chcę za Was podejmować decyzji - chcę abyście to Wy podjęli decyzje a wtedy będę myślał jak doprowadzić tam prąd

 

Ja rowniez jestem za polana w lasku. Dojscie po kladkach to nie problem ( gorzej moze byc z powrotem :pub:) ;)

 

ps. Bodzio za sposob przygotowania i myslenie o wszystkich duuuuzy szacun !! :dzieki:

 

Pozdrawiam,

Kozi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.