Skocz do zawartości

Spotkanie karawaningowe w grodzie rycerskim w dniach 20-22 kwetnia 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Bodzio . Jeszcze nie było mowy o kulinariach i atrakcjach a już wiedziałem , że będzie super spotkanie .

Wg mojego doświadczenia z imprezami o ciężkim kalibrze kulinarnym to wychodzi tak .

Dzieci trzeba sobie podzielić (w głowie) na 2 grupy . Te małe , zjedzą albo i nie bardzo mało , te starsze (żeby nie obrazić) , 16 letnie zjedzą trochę więcej ... ale chipsów bo to takie pokolenie .

Młodzież , tj. my :skromny: też trzeba podzielić na grupę męską (bardziej chłonącą) i damską , która je w ilościach porównywalnych do kolibra .

 

Wypośrodkujmy tą ilość udźca . Z moich wyliczeń wychodzi , że udziec wyjdzie na 20-25 osób dorosłych , z dziećmi (tymi dorosłymi) 1/30osób .

 

Chyba 4 sztuki to będzie optymalnie i realnie . Chyba , że stan osobowy mocno się zmieni .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego napisalem ze mozna wstepnie zalozyc 4 udzce na 120 osob doroslych i dzieci razem wliczajac...

... zapchamy sie miesiwem to nie bedzie miejsca na nic wiecej w zoladkach, pozatym nie kazdy bedzie chcial pakowac nadmiar w pojemniczki i zabierac na pozniej, a podejrzewam ze i tak cos zostanie

 

pozatym kazdy napewno bedzie mial jakies pieczywa, ewentualnie bigos czy zupy z karczmy - nie sztuka najesc sie tak aby pozniej miec problemy z zoladkiem :glasce:

 

acha i jeszcze chcialem dodac ze chyba konsumpcji dokonamy na "zastawie stolowej plastikowej/papierowej"... bo kto bedzie chcial po wszystkim zmywac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Proszę o dopisanie załogi Cezare 1972 prawdopodobnie 3 osoby, może 4 ( córka ma maturę i nie wiem czy ją wyciągniemy).

 

Czy ktoś przyjeżdża z psami?

Edytowane przez Cezare1972 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak... beda pieski i koty :D

 

Proszę o zarezerwowanie dla mojej Saby trzech kotów ( piątek, sobota, niedziela), no i może być jeden na wynos. Chętne koty powinny mieć aktualne badania lekarskie, przyzwoitą wagę i nie mogą być za szybkie.

 

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o zarezerwowanie dla mojej Saby trzech kotów ( piątek, sobota, niedziela), no i może być jeden na wynos. Chętne koty powinny mieć aktualne badania lekarskie, przyzwoitą wagę i nie mogą być za szybkie.

 

 

 

:oslabiony: tego sie obawiałem, będzie rzeź w grodzie ...:lol::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Proszę o dopisanie do listy uczestników.

 

Gal 2+2 (11 i 4 latka) + 2 naklejki :-]

 

oczywiście w całości kosztów zlotu a z udźcem to super pomysł bo ostatnio byłem na weselu i świnka dobrze wyglądała tylko na zdjęciu ;(

 

Pozdrawiam

Darek

Gal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi pieskami i kotami to potem będzie się działo :klotnia: że temu olał przedsionek a temu nasrał przed wejściem :hehe:

 

 

to taki żarcik żeby zaraz burzy nie było :nono: ale nie mogłem sie powstrzymać :lol: przepraszam :blagac:

 

 

 

jak byśmy dotarli to zapraszamy wszystkie zwierzaczki do Nas ... Nasz Pawełek uwielbia zwierzaczki :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Focus ma rację, mój kamper też ma 3,10m , mimo że można tylne zawieszenie obniżyć jakieś 7 cm to i tak najwyższy punkt jest z przodu, nad alkową, myślę że mimo wszystko jakoś sobie poradzimy. Co do kotków to moja Saba już się cieszy ...

 

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez TURTL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po krótkie naradzie doszliśmy do wniosku, że nasz Maksiu też będzie miał ochotę na kotka. Więc my w 3 osoby + pies byśmy się też pisali. W końcu przyczepkę trzeba trochę przetestować, a miejsce też wygląda interesująco. Gdyby chodziło o udźce, to ja mam na pokładzie 2 damy i 2 samców, znaczy - ja z pieskiem. Ale drugi samiec raczej do udźca nie powinien być doliczany. Na razie jeszcze się zastanawiamy, czy kolejnego samca byśmy nie przysposobili, ale jest to raczej wątpliwe na razie. Gdyby się okazało, że przyjedziemy w 4 dorosłych + pies, to chyba się nic nie stanie, nie? W końcu jeden więcej do udźca się zmieści. Ten dodatkowy za to kotami nie będzie się interesował. Najprawdopodobniej byśmy przyjechali w piątek wieczorkiem. No i oczywiście na naklejkę byśmy się pisali. Jeśli zapisy nie są zamknięte, to prosimy o dopisanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja wreszcie poproszę o dopisanie mnie.Jeżeli nic nie stanie się na drodze z Opola do Byczyny to powinienem być na miejscu w piątek po południu.Poproszę o ujęcie mnie w rozdzielniku na naklejki

w ilości szt.2. Natomiast osób łącznie ze mną będzie aż 1- zwierząt - brak. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat naklejek wkrotce sie wyjasni...

 

jakie, za ile i kto je robi ... wtedy sie machnie spis na naklejki /dopisze do listy w pierwszym poscie

 

Jeśli zapisy nie są zamknięte, to prosimy o dopisanie.

 

 

poki co to o zamykaniu listy narazie nikt nie mysli bo jest 40 zalog...

jesli bedzie wiecej - damy pewnie rade :ok:

 

jako ze sprzety coraz dluzsze i coraz ich wiecej a kamperki wysokie i zeby nie robic podzialu, jest opcja aby wszyscy stali razem na terenie przylegajacym do grodu

 

a na podgrodziu zostawic miejsce na piatkowe ognisko,stoly i krzesla, pawilon ogrodowy / w razie deszczu/ , swobodne chodzenie itd...

 

ewentualnie jak ktos ma male dzieci i zeby nie robic klopotu jak dzieciaczki beda spaly - cepki w ktorych beda mialy spac pociechy postawi sie na podgrodziu

 

aby rodzice mogli swobodnie sie zmieniac czy dogladac dzieci

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.