Skocz do zawartości

Boze Ciało ,Skarabienice koło Biskupina


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka ,jesli by sie zebrało do końca maja więcej niż 15 załóg to można pomysleć o spotkaniu i zawracaniu szefowi głowy,naszym przyjazdem.Tam są ,wc,prysznic 24h,w cenie,prund,i wszystko w koło za całe 10 zeta za twarz.Dzieci niewiem do ile lat niby 5 zeta.Zobaczymy jak się temat rozwinie to pomyslimy.Tam było spotkanie panowe Tymarkowe i super każdy wspomina.Chetnych zapraszam do klawiatury i na koniec Maja,zadzwonie od szefa,i sie zadeklarujemy o przyjezdzie. Kto bedzie chętny poznania terenu to jest Biskupin blisko,i Park Jurajski ,Kolejka Wąskotorowa,i inne atrakcje.

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witamy ! Bardzo podoba nam się ten pomysł w końcu odpowiednia osoba (sołtys) na odpowiednim miejscu wrzuciła fajną propozycję dla naszego regionu ale mamy nadzieję ze spotkamy tam również załogi z innych stron kraju.Wszystkich serdecznie tu zapraszamy bo u nas też jest fajnie. Załoga WERUSIE prosi o dopisanie 2+2 na to spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będe robić żadnej listy,kto sie zadeklaruje ,to chyba dojedzie i nie będzie problemu z odpisywaniej jeśli komuś coś wypadnie lub mu odejdzie ochota na wyjazd.A jeżeli ktoś ma chęć na prowadzenie listy ,to może się tym zająć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem w niedziele do właścicieli,i nie ma żadnego problemu,możemy przyjeżdżać.Jeśli będzie ktoś chetny,można zamówić statek i opłynąć jezioro,ale o atrakcjach jak bedzie więcej deklaracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza w temacie? Tak sobie myśle,że albo miejsce nie teges,albo ten co się stara.Może by była inna frekwencja ,jakby ktoś inny napisał posta,to może by sie fani odezwali,:hehe: :hehe: jak w kilku przeszłych tematach.Ok,to bedzie mój ostatni namawiajacy temat do spotkań,bo raczej nie wychodzi nic ,jak sie za coś wezme.Nie ma żadnej frekwencji to lepiej usunąć temat, a my pojedziemy jako indywidualni i też będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę,że ludziska obserwują ale boją się napisać a przyjadą i tak.Sołtys Twoja osoba jest odpowiednia i bardzo dobrze ,że się tym zajołeś,a co do miejsca to jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza w temacie? Tak sobie myśle,że albo miejsce nie teges,albo ten co się stara.Może by była inna frekwencja ,jakby ktoś inny napisał posta,to może by sie fani odezwali,:hehe: :hehe: jak w kilku przeszłych tematach.Ok,to bedzie mój ostatni namawiajacy temat do spotkań,bo raczej nie wychodzi nic ,jak sie za coś wezme.Nie ma żadnej frekwencji to lepiej usunąć temat, a my pojedziemy jako indywidualni i też będzie OK.

 

 

Irek, proszę nie irytuj się. Bardzo dobrze, że proponujesz spotkania i nie jest prawdą że "raczej nie wychodzi nic ,jak sie za coś wezme". To fakt ludzie się przyglądają. Sam również mam zamiar tam się wybrać. Pamiętasz w Sworach pytałem Cię o to miejsce. Myślę że mógłbyś zrobić listę - przecież i tak często gościsz na forum. I jeszcze prośba - aby nie był to ostatni temat w którym namawiasz do spotkania.

Pozdrawiam Grzegorz :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Archisan,.Witam,te pisaniny moje to są tylko żarty żeby mieć co robić i się pośmiać z tego.Wiem że nikogo na siłe sie nie zaciągnie ,bo każdy ma swoje sprawy i nie zawsze ma chęci i czas na wyjazd.A ja mam alergie na listy i nie robie nic w tym kierunku.Kto się choć słowem oznajmi że ma chęć,to niech przyjedzie lub nie.My tam będziemy i każdego pokierujemy ,i przyjmiemy :piwo::hehe: :hehe: .:ok: :ok:

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.