Skocz do zawartości

Historia edycji

Łza Włóczynutka

Łza Włóczynutka

15 minut temu, Benior napisał:

taniej wyjdzie kupić kampera + osobówkę


Czy taniej to nie wiem (to jednak 2 pojazdy i koszty utrzymania x2 - przeglądy, serwisy, opony...), ale na pewno wygodniej. Ja mam takiego wielozadaniowca i jest super, kosztował z 3 a może nawet 4 razy mniej niż duży camper + osobówka, ale miejsca na wszystko brakuje potwornie. Kibla i prysznica nie mam, bo zawsze na campingi jeździmy, więc kompletnie tego nie potrzebujemy - ale i tak brakuje miejsca na wszystko. No i jeszcze jest taka upierdliwość, że trzeba zmieniać konfigurację wnętrza jazda / biwakowanie. Pierwsze parę razy to był fun, bo to takie bajero-gadżetowate, ale jak trzeba to zrobić po raz któryśtam-dziesiąty to już się zwyczajnie nie chce i patrzy się z zazdrością w stronę "dużych" sąsiadów, którzy tego nie muszą robić za każdym razem jak przyjeżdżają/opuszczają camping.

( z tego co widziałem, to samo (zmianę konfiguracji) trzeba robić w tych wszystkich wynalazkach tej wielkości, nie ważne czy seryjna Westfalia czy samorprzeróbka)

Po 4,5 roku używania to już mam na tyle dosyć tej zmiany konfiguracji, że jak gdzieś jedziemy dalej i już bym poszedł chętnie spać, to cisnę jeszcze te kolejne kilka godzin do celu, bo wolę to niż dwa razy przekonfigurowywać auto.

Łza Włóczynutka

Łza Włóczynutka

8 minut temu, Benior napisał:

taniej wyjdzie kupić kampera + osobówkę


Czy taniej to nie wiem (to jednak 2 pojazdy i koszty utrzymania x2 - przeglądy, serwisy, opony...), ale na pewno wygodniej. Ja mam takiego wielozadaniowca i jest super, ale miejsca na wszystko brakuje potwornie. Kibla i prysznica nie mam, bo zawsze na campingi jeździmy, więc kompletnie tego nie potrzebujemy - ale i tak brakuje miejsca na wszystko. No i jeszcze jest taka upierdliwość, że trzeba zmieniać konfigurację wnętrza jazda / biwakowanie. Pierwsze parę razy to był fun, bo to takie bajero-gadżetowate, ale jak trzeba to zrobić po raz któryśtam-dziesiąty to już się zwyczajnie nie chce i patrzy się z zazdrością w stronę "dużych" sąsiadów, którzy tego nie muszą robić za każdym razem jak przyjeżdżają/opuszczają camping.

( z tego co widziałem, to samo (zmianę konfiguracji) trzeba robić w tych wszystkich wynalazkach tej wielkości, nie ważne czy seryjna Westfalia czy samorprzeróbka)

Po 4,5 roku używania to już mam na tyle dosyć tej zmiany konfiguracji, że jak gdzieś jedziemy dalej i już bym poszedł chętnie spać, to cisnę jeszcze te kolejne kilka godzin do celu, bo wolę to niż dwa razy przekonfigurowywać auto.

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.