Skocz do zawartości

Historia edycji

Łza Włóczynutka

Łza Włóczynutka

W tego typu kampereczkach nie chodzi o cenę. Ja osobiście nie wiem o co chodzi, ale ludzie tego typu sprzęty kupują i używają. Zobaczcie sobie te małe WV kalifornie czy (już teraz nie pamiętam nazwy) - podobne zabudowy na fordzie transicie/tourneo custom. Potwornie drogie - a nabywców nie brakuje. I biorą prysznic na klęczkach..

Tak jak kilka osób zwróciło uwagę, za tą samą cenę - a nawet taniej - można mieć większego campervana, gdzie układ wnętrza i gabaryty pozwalają na znacznie bardziej komfortowe kamperovanienie. Czemu się decydują na takie auta? Może niektórzy boją się jeżdżenia i manewrowania większymi pojazami? Może dla jakiegoś hipisowskiego czy hipstersiego fanu. A może ten się mieści na parkingu przed typowym zahodnioeuropejskim szeregowcem, a campervan L4H3 już nie?

 Nie mam pojęcia.


Tu też jest prysznic jest dla głęboko wierzących ;) na kolanach. na 0:35 tego filmu widać tenże prysznic, za kobitką z tyłu - jest już poza obszarem rozkładanego dachu

Łza Włóczynutka

Łza Włóczynutka

W tego typu kampereczkach nie chodzi o cenę. Ja osobiście nie wiem o co chodzi, ale ludzie tego typu sprzęty kupują i używają. Zobaczcie sobie te małe WV kalifornie czy (już teraz nie pamiętam nazwy) - podobne zabudowy na fordzie transicie/tourneo custom. Potwornie drogie - a nabywców nie brakuje. I biorą prysznic na klęczkach..

Tak jak kilka osób zwróciło uwagę, za tą samą cenę - a nawet taniej - można mieć większego campervana, gdzie układ wnętrza i gabaryty pozwalają na znacznie bardziej komfortowe kamperovanienie. Czemu się decydują na takie auta? Może niektórzy boją się jeżdżenia i manewrowania większymi pojazami? Może dla jakiegoś hipisowskiego czy hipstersiego fanu. A może ten się mieści na parkingu przed typowym zahodnioeuropejskim szeregowcem, a campervan L4H3 już nie?

 Nie mam pojęcia.


Prysznic jest dla głęboko wierzących ;) na kolanach. 

na 0:35 tego filmu widać tenże prysznic, za kobitką z tyłu - jest już poza obszarem rozkładanego dachu

Łza Włóczynutka

Łza Włóczynutka

W tego typu kampereczkach nie chodzi o cenę. Ja osobiście nie wiem o co chodzi, ale ludzie tego typu sprzęty kupują i używają. Zobaczcie sobie te małe WV kalifornie czy (już teraz nie pamiętam nazwy) - podobne zabudowy na fordzie transicie/tourneo custom. Potwornie drogie - a nabywców nie brakuje. I biorą prysznic na klęczkach..

Tak jak kilka osób zwróciło uwagę, za tą samą cenę - a nawet taniej - można mieć większego campervana, gdzie układ wnętrza i gabaryty pozwalają na znacznie bardziej komfortowe kamperovanienie. Czemu się decydują na takie auta? Może niektórzy boją się jeżdżenia i manewrowania większymi pojazami? Może dla jakiegoś hipisowskiego czy hipstersiego fanu. A może ten się mieści na parkingu przed typowym zahodnioeuropejskim szeregowcem, a campervan L4H3 już nie?

 Nie mam pojęcia.


BTW, czy to jest seryjny pojazd Fiata, czy jakaś zabudowa innej firmy?

 

Łza Włóczynutka

Łza Włóczynutka

W tego typu kampereczkach nie chodzi o cenę. Ja osobiście nie wiem o co chodzi, ale ludzie tego typu sprzęty kupują i używają. Zobaczcie sobie te małe WV kalifornie czy (już teraz nie pamiętam nazwy) - podobne zabudowy na fordzie transicie/tourneo custom. Potwornie drogie - a nabywców nie brakuje. I biorą prysznic na klęczkach..

Tak jak kilka osób zwróciło uwagę, za tą samą cenę - a nawet taniej - można mieć większego campervana, gdzie układ wnętrza i gabaryty pozwalają na znacznie bardziej komfortowe kamperovanienie. Czemu się decydują na takie auta? Może niektórzy boją się jeżdżenia i manewrowania większymi pojazami? Może dla jakiegoś hipisowskiego czy hipstersiego fanu. A może ten się mieści na parkingu przed typowym zahodnioeuropejskim szeregowcem?

 Nie mam pojęcia.


BTW, czy to jest seryjny pojazd Fiata, czy jakaś zabudowa innej firmy?

 

Łza Włóczynutka

Łza Włóczynutka

W tego typu kampereczkach nie chodzi o cenę. Ja osobiście nie wiem o co chodzi, ale ludzie tego typu sprzęty kupują i używają. Zobaczcie sobie te małe WV kalifornie czy (już teraz nie pamiętam nazwy) - podobne zabudowy na fordzie transicie/tourneo custom. Potwornie drogie pomimo że tak jak kilka osób zwróciło uwagę, za tą samą cenę - a nawet taniej - można mieć większego campervana, gdzie układ wnętrza i gabaryty pozwalają na znacznie bardziej komfortowe kamperovanienie. Może niektórzy boją się jeżdżenia i manewrowania większymi pojazami? Może dla jakiegoś hipisowskiego czy hipstersiego fanu. Nie mam pojęcia.

BTW, czy to jest seryjny pojazd Fiata, czy jakaś zabudowa innej firmy?

 

Łza Włóczynutka

Łza Włóczynutka

W tego typu kampereczkach nie chodzi o cenę. Ja osobiście nie wiem o co chodzi, ale ludzie tego typu sprzęty kupują i używają. Zobaczcie sobie te małe Westfalie czy (już teraz nie pamiętam nazwy - podobne zabudowy na fordzie transicie/tourneo custom). Potwornie drogie pomimo że tak jak kilka osób zwróciło uwagę, za tą samą cenę - a nawet taniej - można mieć większego campervana, gdzie układ wnętrza i gabaryty pozwalają na znacznie bardziej komfortowe kamperovanienie. Może niektórzy boją się jeżdżenia i manewrowania większymi pojazami? Może dla jakiegoś hipisowskiego czy hipstersiego fanu. Nie mam pojęcia.

BTW, czy to jest seryjny pojazd Fiata, czy jakaś zabudowa innej firmy?

 

Łza Włóczynutka

Łza Włóczynutka

W tego typu kampereczkach nie chodzi o cenę. Ja osobiście nie wiem o co chodzi, ale ludzie tego typu sprzęty kupują i używają. Zobaczcie sobie te małe Westfalie czy (już teraz nie pamiętam nazwy - podobne zabudowy na fordzie transicie/tourneo custom). Potwornie drogie pomimo że tak jak kilka osób zwróciło uwagę, za tą samą cenę - a nawet taniej - można mieć większego campervana, gdzie układ wnętrza i gabaryty pozwalają na znacznie bardziej komfortowe kamperovanienie. Może niektórzy boją się jeżdżenia i manewrowania większymi pojazami? Może dla jakiegoś hipisowskiego czy hipstersiego fanu. Nie mam pojęcia.

BTW, czy to jest seryjny pojazd Fita, czy jakaś zabudowa innej firmy?

 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.