Skocz do zawartości

Swift i inne Angielki


JINX_Sanok

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z ciekawości jakie masz w niej dmc ?

 

DMC 1500kg, co daje mi prawo uczestnictwa w opłatach drogowych wnoszonych drogą elektroniczną. Jeszcze nie korzystałem.

Na 4 kółka zdecydowałem się świadomie, mając w pamięci dawną przygodę z N126, kiedy to odpadło mi jedno koło.

Edytowane przez makwas (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak autko daje sobie z nią rade ? ile koników posiada autko ?

 

300 koników, 3,5l benzyna wolnossąca. FX35 nie jest koniem pociągowym i zauważa że ma coś podpiętego, ale daje sobie spokojnie radę. Sama przyczepa ma masy własnej 1125kg.

Wcześniej ciągnąłem ją MB 210 E240 benzyna i jechało mi się z nią o wiele lepiej niż ze starą Niewiadówką - tak pod względem stabilności jak i co może wydawać się dziwne - obciążenia auta.

Edytowane przez makwas (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Moja angielka to tranwerstyczka nie wiem sam jak to nazwać,ma na imię ,/COMPASS/ ja rowery wożę w środku mam mocowane do podłogi specjalne uchwyty które bardzo łatwo sie montuje mogę zainteresowanym dokładniej pokazać lub opisać...

post-7319-0-13833800-1348166351_thumb.jpg

post-7319-0-09036700-1348177260_thumb.jpg

post-7319-0-43718000-1348177302_thumb.jpg

Edytowane przez madziar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników "angielek".

Od roku posiadam "angielkę" czystej krwi AVONDALE LEDA Quantock. Milo mi będzie pozostać w gronie użytkowników i sympatyków przyczep angielskich.

Przy wyborze przyczepy, zdecydowałem się na przyczepę angielską i dalej kibicuję starszym i najnowszym produktom wyspiarskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poczytałem jako nowy dyskusje prowadzone w temacie "angielek" i jak zauważyłem, od roku ucichła dyskusja na temat naklejki, którą moglibyśmy ozdobić nasze budki i zaakcentować istnienie grupy amatorów ( z przypadku lub wyboru) przyczep angielskich. Oceniam, że znaczek który prezentowany jest w postach kolegi aasp jednoznacznie wyróżnia Go jako sympatyka marek wyspiarskich. Chętnie opatrzył bym moje posty takim znaczkiem o ile twórca i autor znaku udzielił by mi "licencji" i przesłał plik graficzny. Myślę, że warto wrócić do tematu i wypracować ostateczną koncepcję wyróżnienia wspólnym logo naszych przyczep i poprzez to doprowadzić do większego zintegrowania naszej grupy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj krzyolsze!

 

Hmm... nie próbowałem uzyskać zgody autora a nawet autorów tej grafiki. Myślę, że jeżeli oficjalnie zostało to umieszczone na publicznym forum i poddane dyskusji to nikt nie będzie robił z tego problemu. Twórcy też są sympatykami tych budek więc raczej zależy im na ich rozpowszechnianiu. Nie posiadam już angielki ale nadal jestem ich sympatykiem. Uważam, że są to fajne i dobre budki i złego słowa o nich nie powiem. Wszystkie negatywne opinie jakie słyszałem były od ludzi, którzy nigdy nie mieli nic doczynienia z angielkami. Ja tą grafikę pobrałem z postu gdzie została dołączona. Pozdrawiam wszystkich sympatyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za angielkami za ich piękne kształty, i cudowne wnętrze :brawo:

Jeszcze nie zostałem szczęśliwym posiadaczem angielki mimo namiętnych poszukiwań , żadna jak dotąd mnie nie chciała :sciana: ,ale na 90% to będzie angielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Lubię oglądać, czytać relacje z wycieczek po Białorusi.

Może kiedyś wybiorę się tam kamperem Sokali ;)

 

 

 

Zapraszam do odwiedzenia!

Witamy w Mińsku!

Mam parkingu zamknięte prywatną przestrzeń, miejsce dla Ciebie za darmo.

wyślij mi prywatną wiadomość.

 

 

 

 

 

Planujęm wyjazd do Warszawy, Warszawy w liczbach 30,10,2012-4,10,2012

 

planujemy zatrzymać się na kempingu WOK.

Będę zadowolony, aby spotkać się z polskimi kolegami.

 

 

 

 

đÉđŻđ┤ĐÇđÁđ╣,

daj później koniecznie jakieś zdjęcia z wyprawy. Bardzo fajny zestaw.

 

Pozdrowienia

 

Oto film z naszej podróży:

 

Riga, LV -

 

Riga Motor Museum -

 

 

Old castle in Cesis (Wenden), LV -

 

New castle in Cesis -

 

Rundale Pils, LV - http://youtu.be/3ksvEiO_jJU

 

Turaida Castle, LV - http://youtu.be/KMVYZEWAh1k

 

 

 

Witam wszystkich miłośników "angielek".

Od roku posiadam "angielkę" czystej krwi AVONDALE LEDA Quantock. Milo mi będzie pozostać w gronie użytkowników i sympatyków przyczep angielskich.

Przy wyborze przyczepy, zdecydowałem się na przyczepę angielską i dalej kibicuję starszym i najnowszym produktom wyspiarskim.

 

Witam kolega!

 

Mam podobne przyczepy, dobry wybór!

 

Belarus, Gerviaty - Kościół "Trójcy Świętej":

 

i-920.jpg

 

i-918.jpg

Edytowane przez Tiburilla (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Planujęm wyjazd do Warszawy, Warszawy w liczbach 30,10,2012-4,10,2012

 

planujemy zatrzymać się na kempingu WOK.

Będę zadowolony, aby spotkać się z polskimi kolegami.

 

 

 

 

 

 

Sorri, błąd w dacie....Jadę do Warszawy 5,11,2012-8,11,2012.....zatrzymać się na kempingu WOK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam

właściciel Elddisa z 92 roku (co prawda dowód rejestracyjny twierdzi że 94 rok):P

 

ps. słyszał ktoś może o jakiejś instrukcji do takiej jak moja?

Edytowane przez okobar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam jestem posiadaczem Angielki (Avondale wren) zakup ? Wujek miał do sprzedania a nas coraz więcej na działeczce domek mały się robi a kilka miejsc przyda się, ale po jakimś czasie stwierdziliśmy z żona że kto wie a morze by tak gdzieś pojechać.

I zaczynam proces rejestracji mojej Anglocepki .

Pozdrawiam Artur.

Edytowane przez Ditu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.