Skocz do zawartości

Swift i inne Angielki


JINX_Sanok

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

I znowu jakoś tu ucichło. Czyżby wszyscy tak jak ja cierpieli ostatnio na kompletny brak czasu? Doba 24 godziny to stanowczo mało. Do tego pogoda wcale nie zachęca. jestem w trakcie poprawek przy budce o majówka zbliża się ogromnymi krokami. Mam przemyslenia, którymi chciałbym się z wami podzielić więc może dzisiaj tu jeszcze zajrzę.

Pozdrawiam wszystkich MA (MIŁOŚNIKÓW ANGIELEK):banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przygotowania do Majówki idą pełną parą (u mnie 2-tygodniowa wyprawa do Serbii), obecnie trwa wymiana maili z potencjalnymi miejscówkami

a w przyczepie...wiosenne porządki i test szczelności skromny.gif (bo ciągle leje),

wywaliłem antenę TV z dachu a otwór przykryłem podstawką pod doniczkę + silikon cool.gif i jest dobrze,

próbowałem wsadzić drugą butlę 11kg do schowka, ale znowu zabrakło 1cm sad.gif - tym razem odpuszczę; butla świetnie pasuje do schowków pod łóżkami (i pomoże odpowiednio rozłożyć obciążenie)

poszukuje patentu na podkładki pod łapy (bo drewno jednak się nie sprawdza),

stworzyłem sobie porządny kabel 230V: 30 metrów, 3 x 1,5mm w gumie + wtyk/gniazdko CEE

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w przyczepie...wiosenne porządki i test szczelności skromny.gif (bo ciągle leje),

wywaliłem antenę TV z dachu a otwór przykryłem podstawką pod doniczkę + silikon cool.gif i jest dobrze,

 

JINX - czytam to wszystko, co napisałeś i własnym oczom nie wierzę :niewiem:

... no chyba, że to żart, ale Prima Aprilis przecież już był ;)

 

poszukuje patentu na podkładki pod łapy (bo drewno jednak się nie sprawdza),

 

Z tym, to nie wiem po co kombinujesz, jeśli solidne podkładki z tworzywa nie są jakoś kosmicznie drogie, a wygladają i sprawują się bardzo dobrze.

 

 

stworzyłem sobie porządny kabel 230V: 30 metrów, 3 x 1,5mm w gumie + wtyk/gniazdko CEE

 

:o

 

Powiedz lepiej, jakie urządzenia masz w przyczepie na 230V ?

Z opisu tego przedłużacza, porządna jest tylko guma na kablu i może jeszcze wtyk / gniazdo CEEE, chociaż tu nie mam pewności, sądząc po opisie oszczędności, które czynisz.

Jeśli tym kabelkiem będziesz chciał zasilić tylko mały zasilacz dla pompki, czy oświetlenia 12 V, to będzie OK.

... jeśli jednak większy pobór prądu np. elektr. czajnik do wody ok. 2000 W, jakąś kuchenkę elektryczną (bo, po co korzystać z gazu, jeśli jest przyłącze prądu na kempingu, za które się płaci - chyba w tym celu ten "porządny" przedłużacz ?) do tego może elektryczny bojler wody lub ogrzewanie :niewiem: , możliwości jest wiele.

Nie obraź się, ale porządny przedłużacz, to kabel 3 x 2,5 mm┬▓ w grubej gumie, minimum IP44 i dł. przynajmniej 40m.

Przy takim kablu będziesz mógł spokojnie pobierać większy prąd i przez dłuższy czas, bez obawy o życie swoje i otoczenia :ok: .

 

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristofer nie przesadzaj z tym kablem . Kabel 40m 3*2,5mm w osłonie gumowej waży z 10 kilogramów lub więcej i zajmuje dużo miejsca w budce.

Przyczepa to nie warsztat - poza tym trzeba selektywnie korzystać z urządzeń elektrycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.