Skocz do zawartości

I Zlotowisko Beskidników - Jesień w Pieninach


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie panie Kolego , ustalmy jeszcze za ile i już się melduję w Medalikowie.Albowiem kasa -rzecz konkretna :)

 

Od Medalikowa nie bierze się pieniędzy , na Medalikowo się daje.:( i odpust zupełny będziesz miał.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz tyle czasu , to przyjedż po moją przyczepę w środę i zawlecz ją do Szczawnicy , a póżniej zawleczesz swoją , a ja w piątek po pracy dojadę.:)hehe%281%29.gifhehe%281%29.gifhehe%281%29.gifhehe%281%29.gifhehe%281%29.gifhehe%281%29.gifhehe%281%29.gif -- super pomysł co?

 

Dwa razy koledze nie mówić.

Po szczura gnał 300kilosów jak szalony. hehe%281%29.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tydzień i w droge :(:) :) :) :) :(

 

Rysiu a gdzie te przyczepki mają holowniki . ???????????

Ja w drogę ruszam dzisiaj w nocy i nawet po drodze miałbym , ale niestety troszeczkę dalej .

Może po powrocie uda się z Wami spotkać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zlot zapowiada sie ciekawie, moze sie wybiore i was poznam, czy dla świeżaka znajdzie sie miejsce? Nie chce potwierdzac jeszcze na 100% bo nie wiem jak z dziecmi bedzie najmłodsze ma 8m-cy ale wyjazd jest kuszący.Pozdrawiam Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....... czy dla świeżaka znajdzie sie miejsce? ........

 

Miejsce zawsze się znajdzie i zostaniesz serdecznie przywitany .

 

Rysiu a gdzie te przyczepki mają holowniki . ???????????

Ja w drogę ruszam dzisiaj w nocy i nawet po drodze miałbym , ale niestety troszeczkę dalej .

Może po powrocie uda się z Wami spotkać

 

Heniu holowniki pojechały po drzewo!!! Czekamy na Ciebie i Dorotę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnym oczom nie wierzę,nareszcie ktoś z Bochni na forum.Oczywiście że się miejsce znajdzie, a jak nie to się Janbasa wypchnie za ogrodzenie,bo coś ostatnio beczy jak źle wyregulowana koza.Heniek , złośliwi mówią że będziesz na Węgrzech wyrwę w zaporze klatą zastawiał, no ale czego to ludzie nie wymyślą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnym oczom nie wierzę,nareszcie ktoś z Bochni na forum.Oczywiście że się miejsce znajdzie, a jak nie to się Janbasa wypchnie za ogrodzenie,bo coś ostatnio beczy jak źle wyregulowana koza.Heniek , złośliwi mówią że będziesz na Węgrzech wyrwę w zaporze klatą zastawiał, no ale czego to ludzie nie wymyślą :)

 

Nareszcie ktoś z Bochni , ciekawe jakie posiada zwierzątka.

Kolega messerschmitt posiada dwa szczury :( z tego ten starszy to recydywa (uciekinier).

Heniu jak to prawda to mam radę , nie wracaj u nas jest okropnie zimno.

Temp +5 , 0 st to dla mnie koszmar , a co będzie w zimie. :)

Buda naszykowana , w zależności od temp zależy ilość mojej załogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heniek , złośliwi mówią że będziesz na Węgrzech wyrwę w zaporze klatą zastawiał, no ale czego to ludzie nie wymyślą :)

Klatą nie , ale brzuchem to pewnie coś bym zdziałał :)

Na Węgry nie ,ale jadę do niemcowni na największy bazar w Europie od ...................

Ci co wiedzą czym się zajmuję wiedzą co tam będzie

Być może po powrocie do Was zawitamy , ale to dopiero za tydzień

Nic nie obiecuję , ale pojechało by się gdzieś jeszcze w tym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......., ale pojechało by się gdzieś jeszcze w tym sezonie

 

Heniu jeśli pogoda będzie łaskawa dla nas, to nie jest to ostatnie Zlotowisko Beskidników w tym roku.

 

 

 

Witam !

Proszę organizatora o dopisanie 2 osób.

Pozdrawiam - Robin.:)

 

Dopisałem i zapraszamy serdecznie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heniu jeśli pogoda będzie łaskawa dla nas, to nie jest to ostatnie Zlotowisko Beskidników

 

Co tam , jak będzie typowo zimowo to zrobimy powtórkę z Polany Sosny.

Chciałeś odwołać w tedy spotkanie , ja cię przekonałem i było wspaniale. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.