Skocz do zawartości

Historia edycji

AA73

AA73

17 godzin temu, AA73 napisał:

Mam , który zasilany jest stałym napięciem i on załącza po wykryciu napięcia powyżej 13 coś tam.

Poszło pytanie do producenta zobaczymy co odpowie.

Z instrukcji wynika że powinien być jeszcze warunek masy na 12 pinie. Co ciekawe podpięcie przyczepy powoduje odpięcie czujników

 

Dzisiaj testowałem z samą wtyczka i moduł działa tzn po podaniu masy na 12 i odpaleniu auta jest napięcie na 10. Muszę sprawdzić czy w wtyczce przyczepy jest 12 podana na masę. W takim razie zostałomi albo dorobić drugie gniazdo na zewnątrz ( to w bagażniki jest nieporęczne i klapa uszkadza przewód) albo wykorzystać masę od ładowania chyba 13. 

AA73

AA73

17 godzin temu, AA73 napisał:

Mam , który zasilany jest stałym napięciem i on załącza po wykryciu napięcia powyżej 13 coś tam.

Poszło pytanie do producenta zobaczymy co odpowie.

Z instrukcji wynika że powinien być jeszcze warunek masy na 12 pinie. Co ciekawe podpięcie przyczepy powoduje odpięcie czujników

 

Dzisiaj testowałem z samą wtyczka i moduł działa tzn po podaniu masy na 12 i odpaleniu auta jest napięcie na 10. Muszę sprawdzić cz w wtyczce przyczepy jest 12 podana na masę. W takim razie zostałomi albo dorobić drugie gniazdo na zewnątrz ( to w bagażniki jest nieporęczne i klapa uszkadza przewód) albo wykorzystać masę od ładowania chyba 13. 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.