Skocz do zawartości

Historia edycji

Kristofer

Kristofer

4 godziny temu, ufolz napisał:

Tabletki Tornado były porazka [...]

No, nie wiem. W tej chwili stać na nie tylko elity. Zielone są tańsze, a niebieskie chyba najlepsze, bo cena pięciokrotnie wyższa i pewnie coś w tym jest ... :D

zielone.thumb.jpg.d0be33a535450096b05e62af38ee0c56.jpg

niebieskie.thumb.jpg.c88e5bab1e6a63fb14659c38cd4698f4.jpg

 

4 godziny temu, ufolz napisał:

A powiedzcir co sie stało z Firma co produkowało Tornado.. dobre to było do pewnego czasu. [...]  niebieski plyn do kibelka bomba. Wiec czy firma istnieje?

Tak poważnie, z tego, co wiem, to firma chyba nie istnieje, a w ogóle, to sytuacja nie jest zbyt klarowna. W sprzedaży, pod dawną nazwą pojawiają się wyłącznie płyny, ale kto je obecnie produkuje :niewiem:

2 godziny temu, chris_66 napisał:

Tornado chyba zmieniło szefa z taty na syna.

Zgadza się, prawie dwa lata temu, ale chyba coś ułożyło się "nie tak" :hmm:

https://forum.karawaning.pl/topic/27559-eden-chemicals/?do=findComment&comment=612713

 

2 godziny temu, chris_66 napisał:

Ale pewien nie jestem w 100% bo nie przekonałem się do ich wyrobów

U mnie było i jest podobnie, pozostałem wierny produktom Thetforda.

Kristofer

Kristofer

4 godziny temu, ufolz napisał:

Tabletki Tornado były porazka [...]

No, nie wiem. W tej chwili stać na nie tylko elity. Zielone są tańsze, a niebieskie chyba najlepsze, bo cena pięciokrotnie wyższa i pewnie coś w tym jest ... :D

zielone.thumb.jpg.d0be33a535450096b05e62af38ee0c56.jpg

niebieskie.thumb.jpg.c88e5bab1e6a63fb14659c38cd4698f4.jpg

 

4 godziny temu, ufolz napisał:

A powiedzcir co sie stało z Firma co produkowało Tornado.. dobre to było do pewnego czasu. [...]  niebieski plyn do kibelka bomba. Wiec czy firma istnieje?

Tak poważnie, z tego, co wiem, to firma chyba nie istnieje, a w ogóle, to sytuacja nie jest zbyt klarowna. W sprzedaży, pod dawną nazwą pojawiają się wyłącznie płyny, ale kto je obecnie produkuje :niewiem:

Kristofer

Kristofer

4 godziny temu, ufolz napisał:

Tabletki Tornado były porazka [...]

No, nie wiem. W tej chwili stać na nie tylko elity. Zielone są tańsze, a niebieskie chyba najlepsze, bo cena pięciokrotnie wyższa i pewnie coś w tym jest ... :D

4 godziny temu, ufolz napisał:

A powiedzcir co sie stało z Firma co produkowało Tornado.. dobre to było do pewnego czasu. [...]  niebieski plyn do kibelka bomba. Wiec czy firma istnieje?

Tak poważnie, z tego, co wiem, to firma chyba nie istnieje, a w ogóle, to sytuacja nie jest zbyt klarowna. W sprzedaży, pod dawną nazwą pojawiają się wyłącznie płyny, ale kto je obecnie produkuje :niewiem:

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.