Skocz do zawartości

Przyczepka z anglii


slawekchy

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego mroku59 chciałbym się bardzo z tobą skontaktować ponieważ jestem z okolic Stalowej Woli i szukam fajnej przyczepki

slawekchy@gmail.com tel 503112567

Pozdrawiam

 

[ Dodano: Wto 16 Lut, 2010 19:53 ]

Nie wiem ale ktoś usunął mój post a zależy mi na kontakcie z kolegą mroku59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko koledzy pamiętajcie o tym że te przejściówki są dobre ale do ładowarki od telefonu. Na dłuższą metę to kicha, potrafią się nawet w gniazdku stopić.

Ja tam wymieniłem te angielskie i mam spokuj.

 

a co Ty tam chciales podlaczac , spawarke ?? :banan::jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrafią się nawet w gniazdku stopić.

 

 

Nie no nie przesadzaj kolego jechałem na takich przejściówkach nie raz i nie chwilę nic się nie dzieje naprawdę nie ma obaw.kiedyś na początku jak rodacy masowo wypływali na wyspy to był szlam teraz jakość wykonania jest nie porównywalna :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i przesadzam ale sam to przerabiałem i takim protezą podziękuję. Wcale nie podłączyłem pod to spawarki tylko wiertarkę 650W. Jakiś rok temu byłem w trakcie wymiany okien i po ok. dwóch godzinach wykuwania starych z muru chciałem się przepiąć w inne gniazdko. Szczęście miałem tylko takie że zostałem w rękawicach bo ta cała przelotka zrobiła się jak z plasteliny.

Koszt wymiany dwóch gniazdek w przyczepce wyniósł mnie 30zł. No ale jak ktoś chce oszczędzić 5zł to jego sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie podłączyłem pod to spawarki tylko wiertarkę 650W

 

nie zamierzam na kempingu wykuwac niczego a tymbardziej okien z muru :banan:

 

Koszt wymiany dwóch gniazdek w przyczepce wyniósł mnie 30zł. No ale jak ktoś chce oszczędzić 5zł to jego sprawa

 

patrzac na przekroj przewodow w przyczepie to chyba wole zeby mi sie stopila przejsciowka niz mam puscic instalacje z dymem :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zamierzam na kempingu wykuwac niczego a tymbardziej okien z muru

Widzisz kolego mi chodziło tylko o te Waty (W) a nie o wykuwanie okien w przyczepie. Wielu z nas używa w swoich przyczepach (przedsionkach) dodatkowych grzejników elektrycznych, a te mają dużo więcej niż 650W i często pracują dużo dłużej niż dwie godziny.

 

patrzac na przekroj przewodow w przyczepie to chyba wole zeby mi sie stopila przejsciowka niz mam puscic instalacje z dymem

Ja w swojej przyczepie nie mam nic do zarzucenia przewodom a zwłaszcza ich grubości, wszystko 3x2,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

650W i często pracują dużo dłużej niż dwie godziny.

 

 

Wszystko gra oczywiście zgodzę się z tobą,ale jak podłącze czajnik czy telewizor lub nie wiem laptopa,cokolwiek normalnie użytkując to nie mów że zaraz coś się będzie palić to chyba nie tak :banan: używałem tego wielokrotnie i też wiem co mówię :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak podłącze czajnik czy telewizor lub nie wiem laptopa,cokolwiek normalnie użytkując to nie mów że zaraz coś się będzie palić to chyba nie tak używałem tego wielokrotnie i też wiem co mówię

Zgoda kolego :banan: Ja też nie twierdzę że zaraz wszystkie przelotki się zaczną palić. Dokładnie tak jak piszesz zależy co kto używa.

Ja miałem takie zajście i piszę o tym żeby ktoś kto np. chce ogrzewać przyczepę elektrycznie (gotować itp.) miał to na uwadze. Decyzję czy zastosować tańsze przelotki, czy wymienić na droższe gniazda pozostawiam już każdemu do indywidualnego wyboru. :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem takie zajście i piszę o tym żeby ktoś kto np. chce ogrzewać przyczepę elektrycznie (gotować itp.) miał to na uwadze.

 

dla mnie ciach temat :jump:

nie jezdze po kempingach takze nie mam problemu-stojac "na dziko" nad jeziorem nie ma poprostu pradu,bedac na zlocie w Warce potrzebowalem 230V tylko do oswietlenia "pawilonu" pod ktorym siedzielismy z naszymi sasiadmi (swietlowka 8W pod sufitem)

Ja rozumiem ze jak zaplacilem za prad 10 PLN za dobe to najlepiej wykorzystac to na maxa i jak by sie jeszcze dalo to zabrac do domu ale nie dziwcie sie pozniej ze ceny za energie na polach sa jakie sa :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem ze jak zaplacilem za prad 10 PLN za dobe to najlepiej wykorzystac to na maxa i jak by sie jeszcze dalo to zabrac do domu ale nie dziwcie sie pozniej ze ceny za energie na polach sa jakie sa

 

Myślę , że niepotrzebna wycieczka do korzystających z energi na kempingach i tam jeżdżących.. Nie mierz wszystkich jedną miarą :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawekchy, jeżdżę Elddis Mistral Gt (lata 80te), kosztowała 300 Funtów ( http://www.ebay.co.uk ) więc za pieniądze które chcesz przeznaczyć znajdziesz coś fajnego na pewno! Myślałam że sam ją będziesz ściągał, to też wykonalne :hehe:

Oprócz drzwi nie ma niedogodności. A i to nie żaden problem tylko kwestia przyzwyczajenia. Na gniazdka zakłada się przejściówki do kupienia na allegro za grosze.

Jestem bardzo zadowolona. Nic sie nie psuje pomimo wieku. Szczelna, nie ma wilgoci. Dobrze izolowana. Samowystarczalna - wyposażenie: łazienka z prysznicem i umywalką (ciepła woda, pompa) + kibelek, woda podgrzewana na gaz, ogrzewanie gazowe z termostatem koło łóżka, lodówka zasilana na prąd 220V lub 12V lub na gaz - rewela kiedy stoisz dziko bez prądu. Kuchnia: zlew (ciepła,ogrzewana gazem), pompa na prąd lub nożna, kuchenka gaz, piekarnik i grill gaz. Dużo szafek, drewno, sprytnie rozwiązana, mega wygodne łóżko składane na dwie kanapy, okna podwójne (zima ci nie straszna), składane stoły, oświetlenia (własne akumulatory) jakie chcesz, generalnie wypas.

Niestety waży.

Za 5tys takie chodzą w Polsce więc może warto jechać osobiście i mieć jeszcze lepiej :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Wy z tymi drzwiami?Jakie to ma znaczenie czy są z lewej czy prawej strony .Przecież nie biwakuje się na ulicy , a jeśli jest potrzeba żeby na ulicy wgramolić się do przyczepy,no to wystarczy odrobina uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki gilewska za obszerny opis zalet Jeszcze bardziej się tylko nakręciłem

Szukam ciągle i widzę że część przyczep stoi jeszcze w UK a goście sondują rynek Mam nadzieję że część rodaków zjedzie na święta z przyczepkami i będzie w czym wybierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.