Skocz do zawartości

Lista chętnych na VII Zlot w Sławie


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Do listy uczestników zlotu dopisuje dwie załogi z firmy Elcamp , czyli załoga WojtekElcamp oraz Serwis Elcamp.

Od firmy Elcamp dostaniemy w prezencie stolik http://elcamp.movera.com/?navID=123&pID=16242&tpl=details&lang=6&PHPSESSID=c60eb9f9f716e14a9c72d5a17a649a8e artykuł 22922 dla naszych potrzeb zlotowych jest to już kolejny prezent z tej firmy, za które dziękujemy.

Przy okazji można zrobić jakieś drobne zakupy i firma Elcamp dowiezie do Sławy o tym pisałem tu http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=6211

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 661
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Właśnie otrzymałem wiadomość z kempingi w Sławie, aby osoby które przyjadą i będą chciały się zakwaterować w hoteliku i domkach kempingowych i są na naszej liście , aby potwierdziły i zarezerwowały miejsce noclegowe - zaczyna brakować miejsc jest spore zainteresowanie związku z naszym zlotem innych osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nastąpiła zmiana planów ze względu na brak możliwości zdobycia dodatkowych dni urlopu majowy weekend okazal się zbyt krótki na wyjazd do Sławy wiec sezon rozpoczniemy w Gackach mamy tam dużo bliżej i podróż nie zajmie tyle czasu a z małym karawaningowcem to czas przejazdu jeszcze sie wydłuża... zreszta kto ma to wie jak wygląda podroż z dzieckiem

W tym sezonie jeszcze sie spotkamy w wiekszym gronie na jakims zlocie

Bardzo proszę o wykreslenie mojej załogi w liczbie 3 osob z listy zlotu w Sławie

Wszystkim uczestnikom zyczymy udanej integracji i niezapomnianego otwarcia sezonu 2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką informacje dostałem i ją przekazuje :

 

Informacja o załodze "Caravaning Eksperta" na zlocie w Sławie 2010

 

Na zlocie w Sławie będzie uczestniczyć jedna załoga "Caravaning Eksperta".

Będzie można porozmawiać, wymienić doświadczenia, zakupić prenumeratę czy numery archiwalne. W Sławie będą obecni autorzy tekstów publikowanych w magazynie.

"Caravaning Ekspert" wraz z Zakładem Elektronicznym Tatarek

będzie fundatorem nagród za udział w konkursach.

Red. Dorota Nowak będzie startować w rajdzie rowerowym.

 

 

Dodam parę słów od siebie:

Będzie okazja porozmawiać, wykrztusić swoje żale dlaczego tak mało o przyczepach w tym czasopiśmie i innych spraw, które nas interesują.

W rozmowach z Panią red. Dorotą Nowak okazuje się, że możemy też mieć pretensje sami do siebie, bo skąd redakcja ma wiedzieć co nas interesuje, skoro nie ma bliższego kontaktu - tak więc będzie okazja na nawiązania takich kontaktów.

Jaki konkurs redakcja przygotowuje nie wiem, pewnie dowiemy się już Sławie, może wcześniej ujawnią tą tajemnice o konkursie i nagrodach. :ok:

O tym, iż "Caravaning Ekspert" na swoich łamach zamieścił informacje o naszym zlocie przekazałem tu http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=5664&postdays=0&postorder=asc&start=330

post-131834-imported-e19df5ee-e3fd-4aaa-8525-bf4c2f0841e1_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Wielkim żalem muszę poinformować Organizatorów i wszystkich przyjaciół iż nie pojawię się na zlocie w Sławie, im bliżej zlotu tym tym decyzja stała się nieunikniona....[nawet sprzedałem jedną z moich niewiadek - nie pomogło :jump: ] prawdopodobnie aby nie zgłupieć w domu wybiorę się z ogonkiem na warkot i będę z wami on line

proszę wykreślić z listy załogę Ewcia + Jędrek oraz wykreślić z imprez na które się zapisaliśmy

do zobaczenia w innym terminie mam nadzieję że to nastąpi jak najszybciej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.