Skocz do zawartości

Lista chętnych na VII Zlot w Sławie


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

;) nic mi o tym nie wiadomo :D Wirek nie słuchaj go !! poza tym rurki wynosi i ludzi nimi straszy - Finger coś przebąkiwał że go [przygarnie :look:;)

 

 

oj bidula nie ma gdzie się podziać i nie ma go to przygarnąć ;)

 

Pinesio , może kawałek przedsionka jednak znajdziesz dla niego , bo będzie się tułał , bo kempingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 661
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

oj bidula nie ma gdzie się podziać i nie ma go to przygarnąć :look:

 

Pinesio , może kawałek przedsionka jednak znajdziesz dla niego , bo będzie się tułał , bo kempingu

 

No dobra .. niech będzie .. mam nadzieje że mi rurki nie zginą...

 

Pinesio czyli Pinesio z Gosią i dziećmi i jeszcze szwagier ( 2+2 ) - 4 osoby

i tak zapisałem jak coś nie tak skoryguje.

 

No to skoryguj. Pinesio i Margherita + dzieci czyli (2+2) oraz misiek grzybiarz = 5 sztuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra .. nie będzie .. mam nadzieje że mi rurki nie zginą...

 

jednak masz dobre serduszko , a do rurek przywiąż dzwoneczki , jak będzie je kradł będziesz słyszał i ja z coltem przybiegnę i zrobimy porządek :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że mi rurki nie zginą...

Misiek poczciwina ... Co Wy piszecie ? On tymi rurkami chciał odgarniać krzaczory bo maczety nie było . W Nieborowie toż to puszcza była .

Sami widzieliście , że po grzyby szedł . Mało tego , nawet przyniósł . Ja z Rysiaczkiem nogi żeśmy schodzili dwa dni wcześniej i nic . A ten pod nosem prawie kosił grzyby . Skłonny jestem twierdzić , że Misiek znajdzie grzyby nawet na biegunie . :look:;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dlugim okresie niepewnosci czas dolaczyc oficjalnie do zlotowców w Slawie

prosze dopisac moja zaloge Paweł Basia i troche mniejszy ale rownie zapalony karawanignowiec Maciuś

 

:ok::):ok:

 

 

Co prawda mamy ponad 600 km ale damy rade odleglosc nie jest wazna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dlugim okresie niepewnosci czas dolaczyc oficjalnie do zlotowców w Slawie

prosze dopisac moja zaloge Paweł Basia i troche mniejszy ale rownie zapalony karawanignowiec Maciuś

 

:hehe::hehe::hehe:

 

 

Co prawda mamy ponad 600 km ale damy rade odleglosc nie jest wazna

 

A czy tez możemy pojechać z Wami ?

 

Jeśli tak - dopiszcie nas do listy chętnych :

 

Paczek , Paczkowa i Paczątko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczek Ty musisz być bo będziesz pasował w Borkach jako Organizator czerwcowego Zlotu Niewiadówek ! Dostaniesz wszystko . Do Ciebie należą bajery : pieczątka , naklejki .....itp . Pogadamy w Sławie ! Zlot w Borkach to musi byc bajerka na full !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.