Skocz do zawartości

Lista chętnych na VII Zlot w Sławie


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

ROBICAR, hihi aleś wyczekał na tą setkę , tylko czy aby będzie bo jak ktoś zrezygnuje już nie będziesz na liście jako setny zapisany .

 

 

 

Wirku jak ktoś zrezygnuje to zawsze mogę również zrezygnować i odczekać do czasu jak będzie ponownie 99 ;) i zapisać się ponownie jako 100 :( albo poczekać na taką cyfrę jak tu http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=3830 i zapisać się jako załoga "RUDY 102 tyle, że bez psa" :( A tak całkiem na poważnie to cyferka 100 ( tak jak setka czystej ) jest czysto przypadkowa :( i nawet przyznam, że bardzo mi się podoba, więc :( niech nikt nie rezygnuje ;) a czekając na pozycję 200 :( nie zapisałbym się nigdy ;)

 

Wirku do zobaczenia w Sławie przy ;);):(;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 661
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wirku do zobaczenia w Sławie przy :(;) ;) ;) ;)

 

Tylko nie wiem czy Ciebie rozpoznam, bo nie wiem co się przebierzesz :(

 

Też mam taką nadzieje, że z listy nikt nie ubędzie i pozostaniesz na "setce" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Serku robisz zamieszanie spójrz na pozycje 70 są już na liście ;)

 

 

no chyba, ;) że jesteś bigamista i to teściowie drugiej żony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROBICAR w składzie 4osób jako setną (100) załogę

Robert, co Ty najlepszego zrobiłeś ? ;) Przecież od wieków wiadomo, że na wszelkiego rodzaju zlotach karawaningowych załogi, ktore są zapisane jako 100. na liście stawiają wszystkim wcześniej wpisaym po 100ml wódki czystej na uczestnika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Serku robisz zamieszanie spójrz na pozycje 70 są już na liście ;)

 

 

no chyba, ;) że jesteś bigamista i to teściowie drugiej żony :(

 

o przepraszam Cie bardzo Rysiu ;):( jakiś taki zamotany jestem ;):(;):(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malaga, dopisałem

W tym tygodniu rozmawiałem nawet o jakiś zniżka dla osób od nas na nocleg w domkach ;) , we wtorek będę w Sławie będę rozmawiał i z dyrekcją i omówiony jestem też z Burmistrzem , więc może będę już jakieś konkrety odnośnie cen w domkach czy hoteliku.

I tu chyba zrobimy tak, że każdy sam zrobi sobie rezerwacje na domek, czy hotelik , może we wtorek lub w środę po spotkaniu podam namiary co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirku proszę o dopisanie załogi ROBICAR w składzie 4osób jako setną (100) załogę zlotu w Sławie ;)

 

Tato czy w tej załodze ja i Roxi też się mieścimy? ;) Czy może to Ty tato i twoje 3 żony :(:(

 

Tak już na poważnie dla formalności i wujka Wirka : Sanrok (17 lat) i Roksana (18 lat) planują przyjechać do Sławy z Robicar-kami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym tak chciał ;):(;):(;):(

 

ja nie :( wyobraź sobie obciążenie finansowe, zakupy, stroje, kosmetyki, biżuterie itd ... o zgrozo ;) tylko szejk sobie na ten luksus może pozwolić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie ;) wyobraź sobie obciążenie finansowe, zakupy, stroje, kosmetyki, biżuterie itd ... o zgrozo :( tylko szejk sobie na ten luksus może pozwolić ;)

Ale to one by na mnie pracowały ;););):(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.