Skocz do zawartości

Lista chętnych na VII Zlot w Sławie


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 661
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wirek ja też mam nadzieję, że nie jestem ostatnim maruderem :hehe: .

Na tak dobrze zapowiadającą się imprezę należało zapisać się już dawno, ale lepiej późno niż wcale. :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesssuu znowu taki wielki zlot :hehe: Dzieciakom chyba GPS wmontuje w majtki bo znaleźć je będzie niełatwo. Rysiek jak zrobisz ognisko 500m od parkingu dla przyczep z jakaś "aleją męczenników" znowu się zgubią co niektórzy :hehe::bukiet:

 

na zlot jadą dwie osoby plus pies pozdrowienia jarek59

 

Jarek59 - WITAMY !!! i zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomirex_euro, nic nie usunąłem przeniosłem do odpowiedniego tematu.

Widzę mało zorientowany jesteś w tym forum podobnie było z cenami za zlot .

Posty Twoje są tu i cały temat o pieskach.

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=3956&postdays=0&postorder=asc&start=75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda do zlotu zastało nieco ponad 2 miesiące, czyli czasu i dużo i mało . Dużo do zapisania się, a coraz mniej dla organizatorów .

Związku z tym osoby nie zdecydowane proszę o szybszą decyzje i wpisywać się na listę, bo pewne sprawy będę zamykał, a nie chce by ktoś w czymś został pominięty.

 

Zapraszamy do Sławy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.