Skocz do zawartości

Historia edycji

AgaBartek

AgaBartek

57 minut temu, bl13 napisał(a):

Z gsm jest taki problem, ze tam gdzie turystow najwiecej i nawet jest dobry zasieg to btsy sa tak zapchane ze ledwo „onet” otwiera wiec o telco mozna zapomniec. 

No to brzmi trochę jak dyskwalifikacja. Przeglądałem nawet mapkę btsów:

https://beta.btsearch.pl/?dataSource=locations&network=26006&standards=lte%2C5g&bands=&center=54.091245%2C15.072892&zoom=12
 

ale jak w sezonie są pozapychane to bez znaczenia.

 

 

Godzinę temu, Łza Włóczynutka napisał(a):

w cenie abonamentu za starlinka to dostaniesz pierdyliard terabajtów w pierwszym lepszym orendżu czy innym konkurencie. ;) 
starlinki są prądożerne, więc dodatkowo do starlinka muszisz mieć solidną ekeltrownię.

Zużycia raczej nie mamy dużego. Liczy się stabilność. Nie oglądam na wyjazdach żadnych streamingów itp. Starlink martwi mnie raczej w tym kontekście, czy będzie go można użyć na każdym campie. 

 

AgaBartek

AgaBartek

52 minuty temu, bl13 napisał(a):

Z gsm jest taki problem, ze tam gdzie turystow najwiecej i nawet jest dobry zasieg to btsy sa tak zapchane ze ledwo „onet” otwiera wiec o telco mozna zapomniec. 

No to brzmi trochę jak dyskwalifikacja

Godzinę temu, Łza Włóczynutka napisał(a):

w cenie abonamentu za starlinka to dostaniesz pierdyliard terabajtów w pierwszym lepszym orendżu czy innym konkurencie. ;) 
starlinki są prądożerne, więc dodatkowo do starlinka muszisz mieć solidną ekeltrownię.

Zużycia raczej nie mamy dużego. Liczy się stabilność. Nie oglądam na wyjazdach żadnych streamingów itp. Starlink martwi mnie raczej w tym kontekście, czy będzie go można użyć na każdym campie. 

 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.