Skocz do zawartości

Historia edycji

AA73

AA73

Godzinę temu, DalamarPL napisał(a):

Doczytałem, że do podróżowania po Norwegii trzeba mieć konto w aplikacji epass24, z którego będą pobierane opłaty za drogi, tunele itp.

Podałem tam nr rejestracyjny samochodu, ale nigdzie nie widzę opcji zaznaczenia, że będę jeździł z przyczepą (nie ma również możliwości podania jej nr rej.).

Czy tak (sam nr rej. auta) jest ok? Czy może trzeba się zarejestrować jeszcze gdzieś indziej?

Kilka lat temu jak byłem, to podawało się tylko nr auta, nie ma znaczenia czy z przyczepą czy bez, opłata była taka sama. Po powrocie na koncie pojawiły mi się dwie faktury do zapłatyw PLN i  nr konta w Polsce do zapłaty. Faktury przyszły tak po 6 miesiącach.

AA73

AA73

Godzinę temu, DalamarPL napisał(a):

Doczytałem, że do podróżowania po Norwegii trzeba mieć konto w aplikacji epass24, z którego będą pobierane opłaty za drogi, tunele itp.

Podałem tam nr rejestracyjny samochodu, ale nigdzie nie widzę opcji zaznaczenia, że będę jeździł z przyczepą (nie ma również możliwości podania jej nr rej.).

Czy tak (sam nr rej. auta) jest ok? Czy może trzeba się zarejestrować jeszcze gdzieś indziej?

Kilka lat temu jak byłem, to podawało się tylko nr auta, nie ma znaczenia czy z przyczepą czy bez, opłata była tają sama. Po powrocie na koncie pojawiły mi się dwie faktury do zapłatyw PLN i  nr konta w Polsce do zapłaty. Faktury przyszły tak po 6 miesiącach.

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.