Skocz do zawartości

Historia edycji

Godzinę temu, Radosso napisał(a):

Myślę tutaj o okolicach Wrocławia

Tak też taka kwota mi wychodzi jako rozsądna. Dzwoniłem wczoraj na kamping przy jeziorze Turawskim to wyszło by ok 3000/m liczone jednak po 100zł za dobę. To mija się z sensem natomiast zaznaczali, że są zorientowani na najem krótko terminowy i taką mają ofertę, a to czego ja oczekuje, można ustalić indywidualnie. 

100 zł za dobę to jest niemal cena, jaką normalnie zapłaci rodzina na ładnym kempingu w sezonie nad morzem - np. kemping Orlinek 69. Poznałem na tym kempingu kobietę, która mieszka tam w przyczepie od maja do końca września i się umówiła na jakąś niższą cenę. Nie wiem, jaką, bo się wtedy nie interesowałem. 

Miałem też pomysł, żeby w kilka osób kupić jakąś małą działkę. Podłączyć prąd, wodę i każdy by korzystał. Nie mam jednak takiej ekipy. Widuję nad morzem czasem coś, co mi się wydaje być taką „spółdzielnią”. 

Godzinę temu, Radosso napisał(a):

Myślę tutaj o okolicach Wrocławia

Tak też taka kwota mi wychodzi jako rozsądna. Dzwoniłem wczoraj na kamping przy jeziorze Turawskim to wyszło by ok 3000/m liczone jednak po 100zł za dobę. To mija się z sensem natomiast zaznaczali, że są zorientowani na najem krótko terminowy i taką mają ofertę, a to czego ja oczekuje, można ustalić indywidualnie. 

100 zł za dobę to jest niemal cena, jaką normalnie zapłaci rodzina na ładnym kempingu w sezonie nad morzem - np. kemping Orlinek 69. Poznałem na tym kempingu kobietę, która mieszka tam w przyczepie od maja do końca września i się umówiła na jakąś niższą cenę. Nie wiem, jaką, bo się wtedy nie interesowałem. 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.