Skocz do zawartości

Historia edycji

jacek00

jacek00

8 godzin temu, Paweł Paweł napisał(a):

Pozwolę się wtrącić, bo też zacząłem o tym myśleć. Małe i ładne mieszkanie w dużym mieście w atrakcyjnym miejscu kosztuje z opłatami 3000 zł miesięcznie (z czego opłaty z ogrzewaniem z 700 zł. Dostajemy to, co opisałeś + przestrzeń do mieszkania.

3000 zł za ładne mieszkanie we Wrocławiu, w atrakcyjnym mieście i to wraz z opłatami? Coś mi się wierzyć nie chce, no ale może we Wrocku jest tak tanio. Ale znajać życie do tych 3k dojdzie kaucja, dojdzie czynsz dla spółdzielni/administracji/wspólnoty, dojdzie opłata za prąd, dojdzie opłata za internet i pewnie miejsce parkingowe. Razem zamknie się w kwocie 4-4,5k pewnie :) No i inna kwestia, że wynajmy krótkoterminowe są co do zasady droższe :) 

jacek00

jacek00

7 godzin temu, Paweł Paweł napisał(a):

Pozwolę się wtrącić, bo też zacząłem o tym myśleć. Małe i ładne mieszkanie w dużym mieście w atrakcyjnym miejscu kosztuje z opłatami 3000 zł miesięcznie (z czego opłaty z ogrzewaniem z 700 zł. Dostajemy to, co opisałeś + przestrzeń do mieszkania.

3000 zł za ładne mieszkanie we Wrocławiu, w atrakcyjnym mieście i to wraz z opłatami? Coś mi się wierzyć nie chce, no ale może we Wrocku jest tak tanio.

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.