Skocz do zawartości

Historia edycji

jacek00

jacek00

1 godzinę temu, lbuster napisał(a):

No właśnie to kolejna rzecz, która po latach operowania słońca, deszczu, śniegu i lodu może mieć problemy ze szczelnością. Uszczelka jest od wewnętrznej strony śrub?

Śruby są na zewnątrz uszczelki. Potem jest rant i dopiero uszczelka, która jest w pokrywce. Dlaczego to miałoby mieć jakiekolwiek problemy ze szczelnością? To jest tak skonstruowane, że nie ma IMO szans. Nawet jak woda będzie podciekać, to przez rant się nie przedostanie, bo musiałaby iść 0.5 cm do góry :) 

1 godzinę temu, lbuster napisał(a):

To zapewne jest zaleta, choć na dachu nie widzę zastosowania z wyjątkiem:

Ja u siebie miałem przelotkę na 2 kable, którą musiałem zrywać aby dodać przelotkę na 4 kable :) Więc każda ewentualna zmiana (dodanie czegoś) czegokolwiek na dachu, przy standardowej przelotce wiąże się z tym, że trzeba ją odklejać. 

jacek00

jacek00

1 godzinę temu, lbuster napisał(a):

No właśnie to kolejna rzecz, która po latach operowania słońca, deszczu, śniegu i lodu może mieć problemy ze szczelnością. Uszczelka jest od wewnętrznej strony śrub?

Śruby są na zewnątrz uszczelki. Potem jest rand i dopiero uszczelka. Dlaczego to miałoby mieć jakiekolwiek problemy ze szczelnością? To jest tak skonstruowane, że nie ma szans.

1 godzinę temu, lbuster napisał(a):

To zapewne jest zaleta, choć na dachu nie widzę zastosowania z wyjątkiem:

Ja u siebie miałem przelotkę na 2 kable, którą musiałem zrywać aby dodać przelotkę na 4 kable :) Więc każda ewentualna zmiana (dodanie czegoś) czegokolwiek na dachu, przy standardowej przelotce wiąże się z tym, że trzeba ją odklejać. 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.