Skocz do zawartości

Historia edycji

jacek00

jacek00

47 minut temu, krisio napisał(a):

dla mnie przy dużej ilości gości na kempingu, to jest naprawdę dobre rozwiązanie. Nie powoduje długich kolejek. Kontrolujesz czas na wyświetlaczu. My z synem na spokojnie  osobno się wykąpaliśmy i jeszcze był czas postać pod prysznicem. Ciśnienie prysznica też było dobre!. Żeton możesz kupić w automacie przy recepcji.

Na żadnym normalnym kempingu, nawet na kilka tysięcy parceli nie widziałem długich kolejek do kibli ani do pryszniców. Więc to nie jest problem ilości gości, tylko problem dziadowskiego kempingu i tyle. 

Na szczęście na tego typu kempingi jest rozwiązanie - buda z własnym prysznicem :) 

jacek00

jacek00

45 minut temu, krisio napisał(a):

dla mnie przy dużej ilości gości na kempingu, to jest naprawdę dobre rozwiązanie. Nie powoduje długich kolejek. Kontrolujesz czas na wyświetlaczu. My z synem na spokojnie  osobno się wykąpaliśmy i jeszcze był czas postać pod prysznicem. Ciśnienie prysznica też było dobre!. Żeton możesz kupić w automacie przy recepcji.

Na żadnym normalnym kempingu, nawet na kilka tysięcy parceli nie widziałem długich kolejek do kibli ani do pryszniców. Więc to nie jest problem ilości gości, tylko problem dziadowskiego kempingu i tyle. 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.