Skocz do zawartości

Historia edycji

marian36

marian36

Niczego nie zamierzam przeładowywać. To jest ostatnia rzecz, na której mi zależy i właśnie dlatego chciałem od razu podnieść DMC przyczepy z 1400 na 1500, bo mam świadomość ile co waży i umiem używać kalkulatora ;)

Ciągnąć głównie będę VW Touranem 1.5 TSI 150 DSG, 7os. Masa własna z DR około 1550, DMC 2210, na haku właśnie 1500.

I tak, będę przekraczał 3,5 tony niezależnie czy DMC przyczepy podniosę, czy nie.

marian36

marian36

Niczego nie zamierzam przeładowywać. To jest ostatnia rzecz, na której mi zależy i właśnie dlatego chciałem od razu podnieść DMC przyczepy z 1400 na 1500, bo mam świadomość ile co waży i umiem używać kalkulatora ;)

Ciągnąć głównie będę VW Touranem 1.5 TSI 150 DSG, 7os. Masa własna z DR około 1550, DMC 2210, na haku właśnie 1500.

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.