Skocz do zawartości

Historia edycji

jacek00

jacek00

45 minut temu, marian36 napisał(a):

Kurde, to on w naszych sklepach jest za 5000 - 5700, a tu można kupić za 2000? Z TIRa spadł ;) ?

Nie, po prostu w EU rąbią nas na potęgę :) Ja swój bojler sprowadziłem z UK, który został wyprodukowany w DE i do UK pojechał. Z cłem i VATem zapłąciłem 2700 zł...W Polsce za BGE10 musisz zapłacić niemal 2x więcej. TT2 sprzedałem za 850 zł, więc BGE10, nowy wyszedł mnie za niecałe 2k :D Instalacja samodzelnie pod domem ;) 

jacek00

jacek00

44 minuty temu, marian36 napisał(a):

Kurde, to on w naszych sklepach jest za 5000 - 5700, a tu można kupić za 2000? Z TIRa spadł ;) ?

Nie, po prostu w EU rąbią nas na potęgę :) Ja swój bojler sprowadziłem z UK, który został wyprodukowany w DE i do UK pojechał. Z cłem i VATem zapłąciłem 2700 zł...W Polsce za BGE10 musisz zapłacić niemal 2x więcej.

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.