Skocz do zawartości

Historia edycji

jacek00

jacek00

58 minut temu, marian36 napisał(a):

Cześć,

To i ja się wpiszę w trend - jestem w trakcie zakupu przyczepy jak w temacie.

Diler oferuje klimatyzację Dometic Freshjet 2200 lub Truma Aventa Comfort w cenie 11500 zł z montażem.

Więc pierwsza sprawa - czy to jest racjonalna cena? I druga - którą z powyższych wybrać? Może ktoś ma bezpośrednie porównanie?

Cena nie jest żadną atrakcyjną ceną. Samego Dometic Freshjet 2200 kupisz spokojnie za 8,5k więc IMO 3k za montaż wydaje się dość wysoką ceną. Truma Aventa Comfort jest droższa, bo kosztuje ok 9,5k.

IMO jakbym miał wybierać to nie wziąłbym żadnej. Wolałbym tańsze Webasto COOL TOP TRAIL 24, którą dostaniesz poniżej 8k zł. 

jacek00

jacek00

52 minuty temu, marian36 napisał(a):

Cześć,

To i ja się wpiszę w trend - jestem w trakcie zakupu przyczepy jak w temacie.

Diler oferuje klimatyzację Dometic Freshjet 2200 lub Truma Aventa Comfort w cenie 11500 zł z montażem.

Więc pierwsza sprawa - czy to jest racjonalna cena? I druga - którą z powyższych wybrać? Może ktoś ma bezpośrednie porównanie?

Cena nie jest żadną atrakcyjną ceną. Samego Dometic Freshjet 2200 kupisz spokojnie poniżej 10k. 2k za montaż wydaje się dość wysoką ceną. Truma Aventa Comfort jest droższa, wiec jej cena wydaje się dość zbliżona do cen sklepowych.

IMO jakbym miał wybierać to nie wziąłbym żadnej. Wolałbym tańsze Webasto COOL TOP TRAIL 24, którą dostaniesz poniżej 8k zł. 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.