Skocz do zawartości

Historia edycji

reflexes

reflexes

Ciekawa ta przyczepa, ale faktycznie szkaradna, chociaż to jest ostatnia rzecz na którą ja osobiście zwracam uwagę. Wrzuciłem w google i faktycznie wygląda że jest to oryginalny pomysł producenta (okno i toaleta).

Moim zdaniem problemem jest cena. Sam osobiście niedawno sprzedałem przyczepę Knaus Sport 400LK z tego samego rocznika, z mooverem, z solarem, rocznym akumulatorem, na nowych oponach i bez przygód za trochę mniej niż Twoja jest wystawiona, ale też z 3 na przodzie :D. Ktoś powie że mało ale z drugiej strony wiem ile za nią zapłaciłem 5 lat temu i ta kwota była sporo wyższa niż cena zakupy. Tak wiem, inflacja itp. ale ja jestem zadowolony. Początkowo wystawiłem swoją za 35 tyś. i zero telefonów, i w sumie mnie to nie dziwiło, bo za 20 letnią budę to dużo. Wystarczyło zjechać 2 tysiące i już zaczęły się telefony. Fakt jest też taki, że u mnie było DMC 1100 i była to rzecz na którą zwracał uwagę kupujący, żeby się zmieścić ze swoim autem w 3,5t. Sprzedałem pierwszemu klientowi, jakieś 2-3 tygodnie od wystawienia ogłoszenia.

Także ja bym schodził z ceny stopniowo, bo skoro stoi rok to w tych pieniądzach już nie pójdzie, a sama przyczepa też nie młodniej. 

reflexes

reflexes

Ciekawa ta przyczepa, ale faktycznie szkaradna, chociaż to jest ostatnia rzecz na którą ja osobiście zwracam uwagę. Wrzuciłem w google i faktycznie wygląda że jest to oryginalny pomysł producenta (okno i toaleta).

Moim zdaniem problemem jest cena. Sam osobiście niedawno sprzedałem przyczepę Knaus Sport 400LK z tego samego rocznika, z mooverem, z solarem, rocznym akumulatorem, na nowych oponach i bez przygód za trochę mniej niż Twoja jest wystawiona, ale też z 3 na przodzie :D. Ktoś powie że mało ale z drugiej strony wiem ile za nią zapłaciłem 5 lat temu i ta kwota była sporo wyższa niż cena zakupy. Tak wiem, inflacja itp. ale ja jestem zadowolony. Początkowo wystawiłem swoją za 35 tyś. i zero telefonów. Wystarczyło zjechać 2 tysiące i już zaczęły się telefony. Fakt jest też taki, że u mnie było DMC 1100 i była to rzecz na którą zwracał uwagę kupujący, żeby się zmieścić ze swoim autem w 3,5t. Sprzedałem pierwszemu klientowi, jakieś 2-3 tygodnie od wystawienia ogłoszenia.

Także ja bym schodził z ceny stopniowo, bo skoro stoi rok to w tych pieniądzach już nie pójdzie, a sama przyczepa też nie młodniej. 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.