Skocz do zawartości

Historia edycji

Łza Włóczynutka

Łza Włóczynutka

kartą można do pełna: najpierw się podchodzi do terminala, przykłada kartę, automat blokuje jakąś większą kwotę, zdaje się 200€, (ale nie pamiętam za dobrze czy to jest 200€ czy inna kwota). Za jakiś czas po zatakowaniu rozlicza na karcie tyle, za ile zatakowałeś, a resztę zablokowanej kwoty uwalnia.

Wada tego jest taka, że nawet jak chcesz zatankować za 20€ to Ci i tak zablokują 200, zdarza się że nawet na dobę, więc trzeba mieć pewien zapas na takie akcje. Ale czasem uwalnia już kilka minut po transakcji, nie wiem od czego to zależy. może od jakichś czasów rozliczeń międzybankowych.

Tylko tam jest ektremalny burdel z cenami: inne ceny są na pylonach, inne na dystrybutorze, a finalnie i tak kasują jeszcze inną kwotę.. Ja tam nie ogarniam o co chodzi z tymi cenami xd

Łza Włóczynutka

Łza Włóczynutka

kartą można do pełna: najpierw się podchodzi do terminala, przykłada kartę, automat blokuje jakąś większą kwotę, zdaje się 200€, (ale nie pamiętam za dobrze czy to jest 200€ czy inna kwota). Za jakiś czas po zatakowaniu rozlicza na karcie tyle, za ile zatakowałeś, a resztę zablokowanej kwoty uwalnia.

Wada tego jest taka, że nawet jak chcesz zatankować za 20€ to Ci i tak zablokują 200, zdarza się że nawet na dobę, więc trzeba mieć pewien zapas na takie akcje. Ale czasem uwalnia kilka minut po transakcji, nie wime od czego to zależy. może od jakichś czasów rozliczeń międzybankowych.

Tylko tam jest ektremalny burdel z cenami: inne ceny są na pylonach, inne na dystrybutorze, a finalnie i tak kasują jeszcze inną kwotę.. Ja tam nie ogarniam o co chodzi z tymi cenami xd

Łza Włóczynutka

Łza Włóczynutka

kartą można do pełna: najpierw się podchodzi do terminala, przykłada kartę, automat blokuje jakąś większą kwotę, zdaje się 200€, (ale nie pamiętam za dobrze czy to jest 200€ czy inna kwota). Za jakiś czas po zatakowaniu rozlicza na karcie tyle, za ile zatakowałeś, a resztę zablokowanej kwoty uwalnia.

Tylko tam jest ektremalny burdel z cenami: inne ceny są na pylonach, inne na dystrybutorze, a finalnie i tak kasują jeszcze inną kwotę.. Ja tam nie ogarniam o co chodzi z tymi cenami xd

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.