Skocz do zawartości

Historia edycji

mikawajos

mikawajos


nowe fotki

potwierdzam, w Polsce u nas nie było górki (tfu tfu, licho nie śpi ;-) ) pod którą by nie wjechał. Oczywiście na suchym i w naszych temperaturach, bo na mokrym podejrzewam że rwd może mieć problem. Zjechaliśmy trochę Grecji już, i problemy, jeśli można to tak nazwać, pojawiły się w okolicach Peloponezu, gdzie podjazdy i temperatura robiła swoje. Tutaj ciekawostka, chociaż pewnie starzy wyjadacze znają ją, ale ja doczytałem i stosowałem - jak temperatura szła w górę to my szyby w aucie w dół, ogrzewanie na maxa, i temperatura spadała. Inną ciekawostką jest to, że komputr auta sam coś takiego też stosuje, w sensie włącza drugi obieg i wyłącza klimę. Zauważyłem to w pewnym momencie, z tym że wolałem wcześniej zareagować nim on to zrobi, bo co jak co trochę daleko było wszędzie (ciekawe czy każde auto to ma). a poniżej droga gdzieś na Pelo, i słynny most, którym się można na Pelo dostać

IMG_20230718_135640906.thumb.jpg.2a43e3a335d2495e06c503b5800d2d8c.jpg

IMG_20230718_161951904.jpg

IMG_20230718_162404725.jpg

mikawajos

mikawajos

potwierdzam, w Polsce u nas nie było górki (tfu tfu, licho nie śpi ;-) ) pod którą by nie wjechał. Oczywiście na suchym i w naszych temperaturach, bo na mokrym podejrzewam że rwd może mieć problem. Zjechaliśmy trochę Grecji już, i problemy, jeśli można to tak nazwać, pojawiły się w okolicach Peloponezu, gdzie podjazdy i temperatura robiła swoje. Tutaj ciekawostka, chociaż pewnie starzy wyjadacze znają ją, ale ja doczytałem i stosowałem - jak temperatura szła w górę to my szyby w aucie w dół, ogrzewanie na maxa, i temperatura spadała. Inną ciekawostką jest to, że komputr auta sam coś takiego też stosuje, w sensie włącza drugi obieg i wyłącza klimę. Zauważyłem to w pewnym momencie, z tym że wolałem wcześniej zareagować nim on to zrobi, bo co jak co trochę daleko było wszędzie (ciekawe czy każde auto to ma)IMG_20230718_135640906.thumb.jpg.2a43e3a335d2495e06c503b5800d2d8c.jpg

mikawajos

mikawajos

potwierdzam, w Polsce u nas nie było górki (tfu tfu, licho nie śpi ;-) ) pod którą by nie wjechał. Oczywiście na suchym i w naszych temperaturach, bo na mokrym podejrzewam że rwd może mieć problem. Zjechaliśmy trochę Grecji już, i problemy, jeśli można to tak nazwać, pojawiły się w okolicach Peloponezu, gdzie podjazdy i temperatura robiła swoje. Tutaj ciekawostka, chociaż pewnie starzy wyjadacze znają ją, ale ja doczytałem i stosowałem - jak temperatura szła w górę to my szyby w aucie w dół, ogrzewanie na maxa, i temperatura spadała. Inną ciekawostką jest to, że komputr auta sam coś takiego też stosuje, w sensie włącza drugi obieg i wyłącza klimę. Zauważyłem to w pewnym momencie, z tym że wolałem wcześniej zareagować nim on to zrobi, bo co jak co trochę daleko było wszędzie (ciekawe czy każde auto to ma)

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.