Skocz do zawartości

Historia edycji

hubi t

hubi t

32 minuty temu, Ciapek99 napisał(a):

opowiem z własnego doświadczenia.
Chciałem B96 bo po co więcej.
Wziąłem tak czy owak w szkole jazdy 1 godzine jazdy na placu aby instruktor mi powiedział co i jak. Po kilkunastu minutach wiedziałem że godzina mi nie starczy.
To są rzeczy których nie robisz tak na prawdę w realnym życiu, a jak robisz to masz czas, ktoś Ci pomoże zaparkować itd.
Kurs B+E to 10 godzin jazdy. Koszt kilka lat temu chyba 1200 zł.
Zdałem z lekkim stresem za 1 razem na B+E.
Ktoś ma dużą wprawę i chce B96 to ok niech idzie, ale wg. mnie bez kilku godzin na placu się nie obejdzie.

Dokładnie tak samo było u mnie w zeszłym roku :D tylko kurs w Poznaniu już kosztował 2000 zł ale było to 15 godzin plus egzamin wewnętrzny:D.  No i uprawnienia większe niż B96

hubi t

hubi t

7 minut temu, Ciapek99 napisał(a):

opowiem z własnego doświadczenia.
Chciałem B96 bo po co więcej.
Wziąłem tak czy owak w szkole jazdy 1 godzine jazdy na placu aby instruktor mi powiedział co i jak. Po kilkunastu minutach wiedziałem że godzina mi nie starczy.
To są rzeczy których nie robisz tak na prawdę w realnym życiu, a jak robisz to masz czas, ktoś Ci pomoże zaparkować itd.
Kurs B+E to 10 godzin jazdy. Koszt kilka lat temu chyba 1200 zł.
Zdałem z lekkim stresem za 1 razem na B+E.
Ktoś ma dużą wprawę i chce B96 to ok niech idzie, ale wg. mnie bez kilku godzin na placu się nie obejdzie.

Dokładnie tak samo było u mnie w zeszłym roku :D tylko kurs w Poznaniu już kosztował 2000 zł ale było to 15 godzin plus egzamin wewnętrzny:D.  No i uprawnienia większe 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.