Skocz do zawartości

Historia edycji

najlepiej i to i to, w starszym aucie mam też dźwiękowy odstraszacz, ale psikam też tą chemią. w nowym puki co tylko psikałem, ale chyba kupię też taki piszczyk.. dużo tańszy niż potencjalne naprawy :(

Na wyjazdach mogą być inne, bardziej zdeterminowane gatunki - to nie tylko kuny przegryzają, szczury też, łasicie i diabli wiedzą co jeszcze.

 

najlepiej i to i to, w starszym aucie mam też dźwiękowy odstraszacz, ale psikam też tą chemią. w nowym puki co tylko psikałem, ale chyba kupię też taki piszczyk.. dużo tańszy niż potencjalne naprawy :(

najlepiej i to i to, w starszym aucie mam też dźwiękowy odstraszacz, ale psikam też tą chamią. w nowym puki co tylko psikałem, ale chyba kupię też taki piszczyk.. dużo tańszy niż potencjalne naprawy :(

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.