Skocz do zawartości

11. Ogólnopolska Pielgrzymka Karawaningowa na Jasną Górę


Rekomendowane odpowiedzi

1. NICKT - 1 - kamper - Piotrkowice

2. Misio - 2 - kamper - Kraków

3. marychaweekend - 2 - przyczepa - Piaseczno - 2 chusty

4. Pepe6 - 3 - przyczepa - Racibórz

5. Baltazar - 2 - przyczepa - Nakło śl.

6. Peja76 - 2 - kamper - Oborniki - 2 chusty

7. Mandrol - 5 - przyczepa - Czernica

8. Kola - 2 - przyczepa - Wrocław - 2 chusty

9. Iwa&Wojtek - 4 - kamper - Kaszuby Lębork

10. Kasia i Tomek Kutno - 2 - przyczepa - Kutno

11. Malina - 2 - kamper - Bielsko-Biała

12. r.korzyb - 4 - kamper - Płońsk

13. Pyrek - 2+5 - przyczepa - Oświęcim

14. 100igniew - 4 - przyczepa - Pszów

15. Gregor78 - 3 - przyczepa - Pszów

16. Bzowsyn - 3 - przyczepa - Wadowice

17. Szarlej - 4 - przyczepa - Radlin - 2 małe chusty

18. Chudy - 2+1 - kamper - Bełchatów - 2 chusty

19. TomaszOlkusz - 2+1 - kamper - Olkusz

20. Kinga i Wiesław - 2 - kamper - Oborniki - 2 chusty

21. marcin81 - 2+2 - przyczepa - Zgierz

22. martynab - 2+2 - kamper - Łęczyca (4 chusty)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 23.04.2024 o 16:46, NICKT napisał(a):

1. NICKT - 1 - kamper - Piotrkowice

2. Misio - 2 - kamper - Kraków

3. marychaweekend - 2 - przyczepa - Piaseczno - 2 chusty

4. Pepe6 - 3 - przyczepa - Racibórz

5. Baltazar - 2 - przyczepa - Nakło śl.

6. Peja76 - 2 - kamper - Oborniki - 2 chusty

7. Mandrol - 5 - przyczepa - Czernica

8. Kola - 2 - przyczepa - Wrocław - 2 chusty

9. Iwa&Wojtek - 4 - kamper - Kaszuby Lębork

10. Kasia i Tomek Kutno - 2 - przyczepa - Kutno

11. Malina - 2 - kamper - Bielsko-Biała

12. r.korzyb - 4 - kamper - Płońsk

13. Pyrek - 2+5 - przyczepa - Oświęcim

14. 100igniew - 4 - przyczepa - Pszów

15. Gregor78 - 3 - przyczepa - Pszów

16. Bzowsyn - 3 - przyczepa - Wadowice

17. Szarlej - 4 - przyczepa - Radlin - 2 małe chusty

18. Chudy - 2+1 - kamper - Bełchatów - 2 chusty

19. TomaszOlkusz - 2+1 - kamper - Olkusz

20. Kinga i Wiesław - 2 - kamper - Oborniki - 2 chusty

21. marcin81 - 2+2 - przyczepa - Zgierz

22. martynab - 2+2 - kamper - Łęczyca (4 chusty)

 

 Gdzie będzie można odebrać chusty ? 
 

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękujemy za kolejną pielgrzymkę

Niestety myślę że za rok nie uda nam się zaglądnąć - mimo iż narazie byliśmy na wszystkich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misio, jakoś dziwnie to zabrzmiało, niepokojąco. Mam nadzieję, że się mylę i wszystko w porządku.

Ja się cieszę, że mnie się udało wyrwać z domu zabierając dzieciaki ze sobą😀. Żona nie miała ochoty jechać - szkoda bo całą rodziną byłoby super. Przynajmniej sobie odpoczęła od trzech chłopów😁. Przyjechaliśmy na parking jasnogórski o 20.30 w sobotę . zrobiłem herbatę, coś zjedliśmy i poszliśmy na apel jasnogórski. Synowie byli pod wrażeniem ilości ludzi , którzy odwiedzają to sanktuarium, szczególnie na starszym wywarło to duże wrażenie. Po apelu zrobiliśmy sobie "pielgrzymkę" do biedronki, bo oczywiście ojciec ( czyli ja😁) nie zaopatrzył się wcześniej na podróż - taki efekt uą boczny spontanicznego, w ostatniej chwili dochodzącego do skutku wyjazdu. Po zakupach i kolacji poszliśmy spać w naszym kampervanie. Rano przywitał nas piękny , słoneczny dzień, zjedliśmy śniadanie i poszliśmy na mszę na 9.30- dla braci caravaningowej. Po mszy poświęcenie kamperów i przyczep, spotkanie z paroma znajomymi z forum oraz- jaki świat jest mały- sąsiadem z ulicy, który myślałem, że przyjechał z przyczepą ( kampervana bladzanke miał kiedyś), a tu niespodzianka bo przyjechał kamperem półintegrą🙂. Zmieniają ludzie gusta🙂.

Wyjazd fajny, mam nadzieję, że jeszcze wiele przed nami, a takie wyjazdy do sanktuarium wplyną na życie religijne moich dzieci, żeby nasza wiara przetrwała, bo za niedługo to się okaże, że koscioły będą świecić pustkami. Ja sobie nie wyobrażam, żeby żyć bez wiary w Boga oraz bez zewnętrznego okazania tego w uczestnictwie w mszy świętej oraz nabożeństwach ( różaniec, droga krzyżowa, gorzkie żale, koronka do miłosierdzia Bożego). Ten wielki tłum ludzi na Jasnej Górze powodował, że odczuwaliśmy z dziećmi, że uczestniczymy w czymś szczególnym. Myślę, że wiele ludzi miało podobne odczucia.

Rozpisałem się trochę. Kończę już, jeszcze parę fotek wrzucę.

Pozdrawiam

 

IMG_20240427_202030.jpg

IMG_20240427_204119.jpg

IMG_20240427_205325.jpg

IMG_20240427_205744.jpg

IMG_20240427_223122.jpg

IMG_20240428_090309.jpg

IMG_20240428_110353.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedmajówkowy termin mocno "odstrasza" - niestety nawet na tej pielgrzymce znam z 10-15załóg co nie przyjechały ze względu na termin...

Miejsce szczególne i wiele dające - w 100% się zgodzę z:

7 godzin temu, janekorka napisał(a):

Ten wielki tłum ludzi na Jasnej Górze powodował, że odczuwaliśmy z dziećmi, że uczestniczymy w czymś szczególnym. Myślę, że wiele ludzi miało podobne odczucia.

My byliśmy na wszystkich, parę razy niszcząc inne plany - ale myślę że na następnych, już nie będę, bo pojedziemy w trasę...

20240427_181901.jpg

20240428_104728.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misio, cieszę się, że taki powód jest Waszej potencjalnej nieobecności. U mnie praca powoduje, że dłuuugi weekend robi się zwykłym długim weekendem😁. Już się do tego przyzwyczaiłem. Jak praca daje trochę radości , jak się widzi radość dzieci to brak fajnego dłuższego wyjazdu nie jest jakoś negatywnie odczuwalny, tym bardziej, że syn w szkole poniedziałek, wtorek, żona tak samo, ja na dyżurze na świetlicy, w sobotę byłem na zawodach z podopiecznymi, dziś również jadę. Majówkę zaczynamy więc dzisiaj od popołudnia 🙂. Na świetlicy dzieciakom sprawiłem radość, bo przewiozłem je w cargo. Trochę kursów się zrobiło przy szkole😁, bo wszystkie miały ochotę. Tak sobie to wszystko tłumaczę: w weekend pielgrzymka, człowiek się uduchawia postanawia się poprawić, być lepszym, w poniedziałek sprawia frajdę dzieciakom . Może uda się fajnie zorganizować majówkę - to na pewno będzie zasługa Bozi i pokłosie wizyty na Jasnej Górze.

Pozdrawiam

IMG_20240430_073729.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.