Skocz do zawartości

Historia edycji

hubi t

hubi t

4 godziny temu, czyś napisał(a):

 Ford robi lepsze ceregiele, założyć zaożą, 13-PIN, a jakże. Tylko linie zasilania 13-PIN nie będą działać i nie przewalczysz w czasie gwarancji żeby działały.

W VAGu założą Ci wyminaną westfalię, i to też nie jest złe. Hak w bagażniku, zawsze czysty i niepordzewiały, bez żadnego pilnowania, smarowania, czyszczenia. 

U mnie w ASO Ford podłączyli wszystkie piny tak jak powinno być. Co prawda po mojej reklamacji ale podłączyli i działa. Auto na gwarancji :D

hak Brink demontowany i w dedykowanym pokrowcu leży w bagażniku 

hubi t

hubi t

4 godziny temu, czyś napisał(a):

 Ford robi lepsze ceregiele, założyć zaożą, 13-PIN, a jakże. Tylko linie zasilania 13-PIN nie będą działać i nie przewalczysz w czasie gwarancji żeby działały.

W VAGu założą Ci wyminaną westfalię, i to też nie jest złe. Hak w bagażniku, zawsze czysty i niepordzewiały, bez żadnego pilnowania, smarowania, czyszczenia. 

U mnie w ASO Ford podłączyli wszystkie piny tak jak powinno być. Co prawda po mojej reklamacji ale podłączyli i działa. Auto na gwarancji :D

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.