Skocz do zawartości

Historia edycji

Bercik77

Bercik77

28 minut temu, marian36 napisał(a):

Trochę mnie to smuci, co tu widzę. Zwłaszcza odmieniany przez wszystkie przypadki VAG.

Piszę o tym, bo dostałem nowego służbowego VW Tourana 1.5 TSI DSG7 i nie ma haka fabrycznego. Chcę założyć, w salonie powiedzieli, że się da, podali cenę. Jednak straszą mnie ludzie, że w VW jak się nie weźmie haka fabrycznego, to nie da się dołożyć. W cenniku nie ma opcji przygotowania pod hak. Więc na zdrowy rozum powinno się dać go założyć. W dowodzie rejestracyjnym mam podane wartości dla przyczepy z i bez hamulca i pokrywają się one z danymi w katalogach.

Jak sądzicie - będzie problem?

Jak w dowodzie masz wpisane dmc przyczepy to hak dołożysz. Np.  Westfalia ma zestaw do samochodów bez przygotowania.

Screenshot_20240322_230408_Chrome.thumb.jpg.f485ce7b147fd0cc0ae024144ca8e603.jpg

Bercik77

Bercik77

21 minut temu, marian36 napisał(a):

Trochę mnie to smuci, co tu widzę. Zwłaszcza odmieniany przez wszystkie przypadki VAG.

Piszę o tym, bo dostałem nowego służbowego VW Tourana 1.5 TSI DSG7 i nie ma haka fabrycznego. Chcę założyć, w salonie powiedzieli, że się da, podali cenę. Jednak straszą mnie ludzie, że w VW jak się nie weźmie haka fabrycznego, to nie da się dołożyć. W cenniku nie ma opcji przygotowania pod hak. Więc na zdrowy rozum powinno się dać go założyć. W dowodzie rejestracyjnym mam podane wartości dla przyczepy z i bez hamulca i pokrywają się one z danymi w katalogach.

Jak sądzicie - będzie problem?

Jak w dowodzie masz wpisane dmc przyczepy to hak dołożysz. Np. Screenshot_20240322_230408_Chrome.thumb.jpg.f485ce7b147fd0cc0ae024144ca8e603.jpgWestfalia ma zestaw do samochodów bez przygotowania.

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.