Skocz do zawartości

Historia edycji

AgaBartek

AgaBartek

18 minut temu, eastnomad napisał(a):

W przypadku jeżdżenia z przyczepą i spalania prawda jest taka, że ono zaczyna rosnąć wykładniczo wraz ze wzrostem prędkości i gdybyście jechali 90 (ale według GPS, a nie prędkościomierza) to spalanie byłoby już zauważalnie wyższe. Niestety, takie są prawa fizyki. 

Jasna sprawa, dlatego pokazałem moje średnie prędkości. Na razie nie mam odwagi szybciej więc będzie jakiś czas taniej :)

Swoją drogą, płynna jazda autostradami to jest coś co to auto lubi. Trochę korków i skrzyżowań i statystyki już idą w górę 

IMG_4139.thumb.jpeg.cf85c1996e890dd638cf91ddd8646491.jpeg

AgaBartek

AgaBartek

18 minut temu, eastnomad napisał(a):

W przypadku jeżdżenia z przyczepą i spalania prawda jest taka, że ono zaczyna rosnąć wykładniczo wraz ze wzrostem prędkości i gdybyście jechali 90 (ale według GPS, a nie prędkościomierza) to spalanie byłoby już zauważalnie wyższe. Niestety, takie są prawa fizyki. 

Jasna sprawa, dlatego pokazałem moje średnie prędkości. Na razie nie mam odwagi szybciej więc będzie jakiś czas taniej :)

Swoją drogą, płynna jazda autostradami to jestcoś co to auto lubi. Trochę korków i skrzyżowań i statystyki już idą w górę 

IMG_4139.thumb.jpeg.cf85c1996e890dd638cf91ddd8646491.jpeg

AgaBartek

AgaBartek

5 minut temu, eastnomad napisał(a):

W przypadku jeżdżenia z przyczepą i spalania prawda jest taka, że ono zaczyna rosnąć wykładniczo wraz ze wzrostem prędkości i gdybyście jechali 90 (ale według GPS, a nie prędkościomierza) to spalanie byłoby już zauważalnie wyższe. Niestety, takie są prawa fizyki. 

Jasna sprawa, dlatego pokazałem moje średnie prędkości. Na razie nie mam odwagi szybciej więc będzie jakiś czas taniej :)

Swoją drogą, płynna jazda autostradami to jest IMG_4139.thumb.jpeg.cf85c1996e890dd638cf91ddd8646491.jpegcoś co to auto lubi. Trochę korków i skrzyżowań i statystyki już idą w górę 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.