Skocz do zawartości

Historia edycji

mona

mona

5 minut temu, Ciapek99 napisał(a):

hmmm, ciężko mi tu cokolwiek więcej napisać. Z drugiej strony widzę że przyczepy też małej nie macie, pewnie podchodzicie DMC do maxa. Z drugiej strony specyfikacja producenta nie wzięła się znikąd.
Mówiliście o tym w serwisie? Może oprogramowanie skrzyni, sterownika - coś nie tak? Tu bym szukał.
Jest trochę artykułów, testów, pism również niezależnych, opinii osób i są one całkiem odmienne - stąd jakieś moje przypuszczenia że szukał bym gdzieś rozwiązania. Oczywiście wierzę Wam ( łatwo nie jest ;) ), ale jednak opinie innych, moje spostrzeżenia są zgoła odmienne.

Knaus dmc wykorzystuje na maxa. Do tego jeździmy w pełnym 5 osobowym komplecie.

Salon, serwis ukleja ujście jednoznacznie odpowiedział że z przykrością stwierdzają ze nie zalecają jazdy z przyczepa z pełnym dmc na długich trasach . Jasne na odpowiedź o Homologacji itp był tylko usmiech i zapewnienie o super rabacie na następne auto?

Co ciekawe chcieliśmy wymienić na highlander że względu na wyższe dmc i nasz doradca serwisowy nawet nie chciał nam go pokazywać cyt." Zamienił stryjek siekierkę na kijek". 

mona

mona

1 minutę temu, Ciapek99 napisał(a):

hmmm, ciężko mi tu cokolwiek więcej napisać. Z drugiej strony widzę że przyczepy też małej nie macie, pewnie podchodzicie DMC do maxa. Z drugiej strony specyfikacja producenta nie wzięła się znikąd.
Mówiliście o tym w serwisie? Może oprogramowanie skrzyni, sterownika - coś nie tak? Tu bym szukał.
Jest trochę artykułów, testów, pism również niezależnych, opinii osób i są one całkiem odmienne - stąd jakieś moje przypuszczenia że szukał bym gdzieś rozwiązania. Oczywiście wierzę Wam ( łatwo nie jest ;) ), ale jednak opinie innych, moje spostrzeżenia są zgoła odmienne.

Knaus dmc wykorzystuje na maxa. Salon, serwis ukleja ujście jednoznacznie odpowiedział że z przykrością stwierdzają ze nie zalecają jazdy z przyczepa z pełnym dmc na długich trasach . Jasne na odpowiedź o Homologacji itp był tylko usmiech i zapewnienie o super rabacie na następne auto?

Co ciekawe chcieliśmy wymienić na highlander że względu na wyższe dmc i nasz doradca serwisowy nawet nie chciał nam go pokazywać cyt." Zamienił stryjek siekierkę na kijek". 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.