Skocz do zawartości

Historia edycji

tymborek

tymborek

Przepraszam bardzo ale w Niemczech przyczepa jest dostępna do kupienia, informacja na polskiej stronie dotyczy najprawdopodobniej rynku polskiego. Rozumiem że koledzy nie mają informacji na temat tej przyczepy? Tak jak pisałem nie znam się na tym jestem zielony, podejrzewam że większość ludzi na tym forum jednak ma o tym pojęcie, nawet tylko po informacji ze strony ktoś kto siedzi w temacie coś może na jej temat napisać.

A i właśnie znalazłem ofertę na olxie, czyli jednak można ją kupić w Polsce. Nie podaje linku bo zaraz będzie że reklama ;)

tymborek

tymborek

Przepraszam bardzo ale w Niemczech przyczepa jest dostępna do kupienia, informacja na polskiej stronie dotyczy najprawdopodobniej rynku polskiego. Rozumiem że koledzy nie mają informacji na temat tej przyczepy? Tak jak pisałem nie znam się na tym jestem zielony, podejrzewam że większość ludzi na tym forum jednak ma o tym pojęcie, nawet tylko po informacji ze strony ktoś kto siedzi w temacie coś może na jej temat napisać.

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.