Skocz do zawartości

Historia edycji

galahad

galahad

26 minut temu, Gizbern napisał(a):

Zasadniczo to większość (w tym Kapitan Przyczepa który się specjalizuje już głównie panelach) montują na kątowaniach większych bodajże 50x30 mm które dają wspomniany odstęp około 20 mm.

Takie kątowniki mam, ale mam jeszcze inny dylemat o którym wspominałem wcześniej, otóż zastanawiam się czy nie zamontować dwóch poprzecznych belek, podobnych do tych jakie są montowane do relingów np. jakieś aluminiowe profile o prostokątnym przekroju. Problem w tym, że ja nie mam relingów... ale mógłbym je przykręcić do tych aluminiowych narożnych listew na kedrę, a na te listwy, lub pomiędzy te listwy (gdyby było za wysoko) przykręcić panel. Taki pomysł mi chodzi po głowie.... 

galahad

galahad

16 minut temu, Gizbern napisał(a):

Zasadniczo to większość (w tym Kapitan Przyczepa który się specjalizuje już głównie panelach) montują na kątowaniach większych bodajże 50x30 mm które dają wspomniany odstęp około 20 mm.

Takie kątowniki mam, ale mam jeszcze inny dylemat o którym wspominałem wcześniej, otóż zastanawiam się czy nie zamontować dwóch poprzecznych belek, podobnych do tych jakie są montowane do relingów np. jakieś aluminiowe profile o prostokątnym przekroju. Problem w tym, że ja nie mam relingów... ale mógłbym je przykręcić do tych aluminiowych narożnych listew na kedrę, a na te listwy, lub pomiędzy te listwy (gdyby było za wysoko) dopiero panel. Taki pomysł mi chodzi po głowie.... 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.