Skocz do zawartości

Historia edycji

jacek00

jacek00

24 minuty temu, Piotr Lewalski napisał(a):

Jak się zastanowię to klejenie martwi mnie chyba głównie dlatego, że wymaga pełnego zaufania do producenta. 

Jeśli producent jest sprawdzony, i to nie przez domorosłych fanów karawaningu a przez producentów przyczep i kamperów to nie ma się czego obawiać. Elementy przyklejone zgodnie ze sztuką (tak jak widziałeś w filmie Kapitana przyczepy) nie puszczą. Sika to jest na tyle renomowany producent, produkujący tak zaawansowane kleje, że bez obaw. Prędzej buda się rozleci niż ten klej puści ;) 

Ten test dobitnie pokazuje, że solary nie odpadną ;) 

24 minuty temu, Piotr Lewalski napisał(a):

Nie wiedziałem, że fabrycznie montowane elementy też bywają przyklejone do dachu. Dziękuję za solidny argument.

W przyczepach i kamperach sporo elementów jest fabrycznie przyklejonych. Mało tego, są nawet markizy, które potrafią ważyć i po 50 kg, które montujesz na adaptery, które są tylko przyklejane do dachu :) Bez obaw. Warunek to tylko zrobienie tego zgodnie ze sztuką, i używanie odpowiednich preparatów a nie klejów do szyb czy innych wynalazków. 

jacek00

jacek00

19 minut temu, Piotr Lewalski napisał(a):

Jak się zastanowię to klejenie martwi mnie chyba głównie dlatego, że wymaga pełnego zaufania do producenta. 

Jeśli producent jest sprawdzony, i to nie przez domorosłych fanów karawaningu a przez producentów przyczep i kamperów to nie ma się czego obawiać. Elementy przyklejone zgodnie ze sztuką (tak jak widziałeś w filmie Kapitana przyczepy) nie puszczą. Sika to jest na tyle renomowany producent, produkujący tak zaawansowane kleje, że bez obaw. Prędzej buda się rozleci niż ten klej puści ;) 

Ten test dobitnie pokazuje, że solary nie odpadną ;) 

19 minut temu, Piotr Lewalski napisał(a):

Nie wiedziałem, że fabrycznie montowane elementy też bywają przyklejone do dachu. Dziękuję za solidny argument.

W przyczepach i kamperach sporo elementów jest fabrycznie przyklejonych.

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.