Skocz do zawartości

Historia edycji

jacek00

jacek00

Godzinę temu, marian36 napisał(a):

A ja przekornie napiszę, że jestem bardzo zadowolony z procesu zakupowego w PL. Bardzo dobry kontakt, odpowiedzi na wszystkie moje pytania (czasem nie od razu, ale rozumiem, że trzeba sprawdzić, albo dopytać), odpowiedzi często w formie zdjęcia lub filmu. Jak nie odzywałem się kilka dni, to ja dostawałem poganiacza. Koniec końców cena lepsza niż w DE ;)

Ja w PL kupowałem dwie nowe przyczepy. Miałem kontakt się z polskimi dealerami Hobby, Dethlefsa, Adrii, Knausa, Weinsberga. Niektórzy z tych dealerów byli też dealermi Fendta, Tabberta itd. Mogę sporo powiedzieć ale niestety niewiele dobrego :) W skrócie wygląda to tak, że wiedza sprzedawców jest po prostu mierna, nie mają wiedzy na temat oferowanych produktów, na temat wyposażenia seryjnego czy opcjonalnego, nie znają cen, podają ceny od czapy, które potem się nagle zmieniają, obiecują różne rzeczy, że wyśla oferte, albo że czegoś się dowiedzą i nie dotrzymują słowa. Jesteś klientem przeszkadzającym wręcz.

jacek00

jacek00

Godzinę temu, marian36 napisał(a):

A ja przekornie napiszę, że jestem bardzo zadowolony z procesu zakupowego w PL. Bardzo dobry kontakt, odpowiedzi na wszystkie moje pytania (czasem nie od razu, ale rozumiem, że trzeba sprawdzić, albo dopytać), odpowiedzi często w formie zdjęcia lub filmu. Jak nie odzywałem się kilka dni, to ja dostawałem poganiacza. Koniec końców cena lepsza niż w DE ;)

Ja w PL kupowałem dwie nowe przyczepy. Miałem kontakt się z polskimi dealerami Hobby, Dethlefsa, Adrii, Knausa, Weinsberga. Niektórzy z tych dealerów byli też dealermi Fendta, Tabberta itd. Mogę sporo powiedzieć ale niestety niewiele dobrego :) 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.