Skocz do zawartości

Historia edycji

piorun

piorun

Zacząłem nieco poważniej przeglądać dostępne oferty, póki co tylko wirtualnie...

Na pierwszy ogień idzie Renault Megane Kombi, silnik 1.3Tce (140KM, 240Nm) czy 1.5dci (115KM, 270Nm), w obu przypadkach skrzynia 7EDC?, manuali brak już w ofercie.

Mocno się nastawiałem na zakup diesel'a ale według towcar.info (co mnie nieco zdziwiło) lepsza jednak benzyna, dodatkowo cena niższa o około 10k PLN a bagażnik większy o 60l...

Czy ktoś w ogóle próbował targać budę obecną Meganką? W papierach teoretycznie 1700kg na haku ale to chyba trzeba by być szaleńcem, u nas póki co zostaje 1000kg...

 

piorun

piorun

Zacząłem nieco poważniej przeglądać dostępne oferty, póki co tylko wirtualnie...

Na pierwszy ogień idzie Renault Megane Kombi, silnik 1.3Tce (140KM, 240Nm) czy 1.5dci (115KM, 270Nm), w obu przypadkach skrzynia 7EDC?, manuali brak już w ofercie.

Mocno się nastawiałem na zakup diesel'a ale według towcar.info (co mnie nieco zdziwiło) lepsza jednak benzyna, dodatkowo cena niższa o około 10k PLN a bagażnik większy o 60l...

Czy ktoś w ogóle próbował targać budę obecną Meganką? W papierach teoretycznie 1700kg na haku ale to chyba trzeba by być szaleńcem, u nas póki co zostaje do targania 1000kg...

 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.