Skocz do zawartości

Historia edycji

czyś

czyś

Różne cuda, literówki itp. mogą się przecież zdarzyć. 12V*1.8A=21,6W

Osobiście nie jestem przekonany do podwójnych przewodów (podają 2 pary przewodów po 10mm2). Zaśniedzieje coś w jednym czy coś, nikt się nie miarknie, i kłopot gotowy, jak większt prąd pójdzie drugim, albo to zaśniedziałe zacznie se grzać. Wolę zostawić te fabryczne kabelki i połączyć 1 porządnym przewodem z dobrze zaciśniętymi oczkami, i jest szlus. Na produkcji im o tyle łatwiej, że do mniejszej dają jedną parę, do większej dwie tego samego, ale to jak z linami - lepsza jedna solidna, gruba i wytrzymała lina czy dwie sznurówki?   

czyś

czyś

Różne, cuda, literówka może się zdarzyć. 12V*1.8A=21,6W

Osobiści enie jestem przekonany do podwójnych przewodów (podają 2 pary przewodów po 10mm2). Zaśniedzieje coś w jednym czy coś, nikt się nie miarknie, i kłopot gotowy, jak większt prąd pójdzie drugim, albo to zaśniedziałe zacznie se grzać. Wolę zostawić te fabryczne kabelki i połączyć 1 porządnym przewodem z dobrze zaciśniętymi oczkami, i jest szlus. Na produkcji im o tyle łatwiej, że do mniejszej dają jedną parę, do większej dwie tego samego, ale to jak z linami - lepsza jedna gruba wytrzymała lina czy dwie sznurówki?   

czyś

czyś

Różne, cuda, literówka może się zdarzyć. 12V*1.8A=21,6W

Osobiści enie jestem przekonany do podwójnych przewodów (podają 2 pary przewodów po 10mm2). Zaśniedzieje coś w jednym czy coś, nikt się nie miarknie, i kłopot gotowy, jak większt prąd pójdzie drugim, albo to zaśniedziałe zacznie se grzać. Wolę zostawić te fabryczne kabelki i połączyć 1 porządnym przewodem z dobrze zaciśniętymi oczkami, i jest szlus. Na produkcji im o tyle łatwiej, że do mniejszej dają jedną parę, do większej dwie tego samego, ale to jak z linami - lepsza jedna gruba wytrzymała lina czy dwie sznurówki?  

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.