Skocz do zawartości

Islandia z przyczepą


marmatjul

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, marmatjul napisał(a):

Czy ktoś był z przyczepą na islandii. Przymierzam sie do takiego tematu .

Temat ciekawy ale trudny w realizacji ; pewnie łatwiej byłoby  już tam na miejscu wypożyczyć kampera :) :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, janm napisał(a):

Temat ciekawy ale trudny w realizacji ; pewnie łatwiej byłoby  już tam na miejscu wypożyczyć kampera :) :hej:

I taniej. Bo ceny transferu są kosmiczne. 30 000zł w dwie strony za zestaw. Tak mi wychodziło jak badałem temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Gizbern napisał(a):

I taniej. Bo ceny transferu są kosmiczne. 30 000zł w dwie strony za zestaw. Tak mi wychodziło jak badałem temat.

Z ceną trochę przesadziłeś, 3.5 tys euro w dwie strony realnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, marmatjul napisał(a):

W majowy weekend można wyhaczyć bilety mieszczać się w kwocie 2000 euro. 

No Mi jak nic wychodzi 3000Euro. 

Departure

1,484.00€

Saturday 27 April 2024

Hirtshals - Seyðisfjörður
Departure time
15:00
Arrival date
30-04-2024
Arrival time
09:00
Vessel
MV Norröna

Passengers

2 Adult
180.00€ 
2 Child 3-11 years
90.00€ 

Vehicles

1 Car and caravan
1,214.00€ 

Return

1,484.00€

Wednesday 8 May 2024

Seyðisfjörður - Hirtshals
Departure time
20:00
Arrival date
11-05-2024
Arrival time
11:00
Vessel
MV Norröna

Passengers

2 Adult
180.00€ 
2 Child 3-11 years
90.00€ 

Vehicles

1 Car and caravan
1,214.00€ 
Total:
2,968.00€

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, llukas napisał(a):

Bez Wysp Owczych - słabo trochę...

Zrobiłem wstępny booking na wakacje Wyspy Owcze i Islandia dla zestawu i wyszło coś około 4k ojro...

 

Wiem ze słabo ale podróz promem + tydzien na islandi + dojazd  2 tygodnie zejdzie ,w lato promy sa droższe to wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaci się od długości zestawu.  Mój ma 13,5 mb. Odesłali mnie do przewozów frachtowych. Masakra cenowa. To w zeszłym roku - teraz może inaczej?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a gdzie jedzenie i kajuta? Doliczcie 600-800e bo podróż trwa jednak trzy dni więc raczej ciężko będzie wytrwać na kanapkach,bez prysznica oraz spać gdzie popadnie. 

Przeanalizowałem swój wstępny buking bo trochę nieścisłości wyszło.

Pierwsze - pływa jeden prom.

Podróż DK-FI-IS trwa około trzech dni więc pobyt na Wyspach Owczych (w moim przypadku bo taki mam plan) będzie taki sam jak pobyt na Islandii gdyż prom musi przepłynąć całą drogę w obie strony.

I tu zaczyna się kwestia przemyśleń bo faktycznie taka wyprawa z PL to będą trzy tygodnie - o kosztach nawet nie piszę bo będzie to grubo (jak dla kogo oczywiście) i wg mnie około 10k ojro.

My prędzej czy później (tak jak napisałem jest plan na 2025) zrealizujemy taki wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2023 o 09:07, llukas napisał(a):

Pierwsze - pływa jeden prom.

Podróż DK-FI-IS trwa około trzech dni więc pobyt na Wyspach Owczych (w moim przypadku bo taki mam plan) będzie taki sam jak pobyt na Islandii gdyż prom musi przepłynąć całą drogę w obie strony.

 

Nie jestem pewien, ale poczytaj - podróż z z2022. https://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=38933&highlight=stanek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.