Skocz do zawartości

Historia edycji

jacek00

jacek00

11 minut temu, Misio napisał(a):

Chciał bym za tyle stać na hali ?

Ok, zabrakło tam przecinka ;) Za 100 są parkingi strzeżone i tyle płaciłem za parking w Warszawie, za 300 zł halę można już chyba znależć. Przynajmniej w takich cenach parę lat temu miałem oferty

51 minut temu, Piotrekm13 napisał(a):

Ale butli nie trzeba okresowo wymieniać...;)

Dlatego napisałem 100 zł za wymianę. Co jakiś czas należy ją wymienić albo zatankować

14 minut temu, Marcin_G napisał(a):

Ale na tyle często że można przyjąć że raz w sezonie. Doliczyłbym jeszcze koszt wymiany opon przeliczony na ok. 5 lat. Nie wiem co jest w przeglądzie gwarancyjnym, ale ja np. co dwa lata jeżdżę na przegląd gazowy i przegląd układu jezdnego, urządzenia najazdowego itd. Też wychodzi ok 700 zł. Czyli po gwarancji koszty również są. 

U Wadowskich (Knaus) w przeglądzie "gwarancyjnym" mamy mycie, sprawdzanie szczelności instalacji gazowej (pod ciśnieniem), sprawdzanie szczelności budy, konserwacja podwozia, no i takie ogólne oględziny właśnie układu jezdnego i najazdowego - chociaż to ostatnie to samodzielnie powinniśmy robić :) 

Oczywiście w przypadku nowej budki koszty rosną z wiekiem. Bo dochodzi wymiana opon, a jak ktoś więcej jeździ to zmiana opon nastąpi dużo szybciej niż po upływie 5 lat. Po 3 latach do wykonania pierwszy przegląd u diagnosty, potem kolejny przed upływem 5 lat, no i kolejne już co rok. 

Oczywiście to wszystko są koszty orientacyjne a nie po aptekarsku ;) 

jacek00

jacek00

8 minut temu, Misio napisał(a):

Chciał bym za tyle stać na hali ?

Ok, zabrakło tam przecinka ;) Za 100 są parkingi strzeżone i tyle płaciłem za parking w Warszawie, za 300 zł halę można już chyba znależć. Przynajmniej w takich cenach parę lat temu miałem oferty

49 minut temu, Piotrekm13 napisał(a):

Ale butli nie trzeba okresowo wymieniać...;)

Dlatego napisałem 100 zł za wymianę. Co jakiś czas należy ją wymienić albo zatankować

11 minut temu, Marcin_G napisał(a):

Ale na tyle często że można przyjąć że raz w sezonie. Doliczyłbym jeszcze koszt wymiany opon przeliczony na ok. 5 lat. Nie wiem co jest w przeglądzie gwarancyjnym, ale ja np. co dwa lata jeżdżę na przegląd gazowy i przegląd układu jezdnego, urządzenia najazdowego itd. Też wychodzi ok 700 zł. Czyli po gwarancji koszty również są. 

U Wadowskich w przeglądzie "gwarancyjnym" mamy mycie, sprawdzanie szczelności instalacji gazowej (pod ciśnieniem), sprawdzanie szczelności budy, no i takie ogólne oględziny właśnie układu jezdnego i najazdowego - chociaż to ostatnie to samodzielnie powinniśmy robić :) 

Oczywiście w przypadku nowej budki koszty rosną z wiekiem. Bo dochodzi wymiana opon, a jak ktoś więcej jeździ to zmiana opon nastąpi dużo szybciej niż po upływie 5 lat. Po 3 latach do wykonania pierwszy przegląd u diagnosty, potem kolejny przed upływem 5 lat, no i kolejne już co rok. 

Oczywiście to wszystko są koszty orientacyjne a nie po aptekarsku ;) 

jacek00

jacek00

1 minutę temu, Misio napisał(a):

Chciał bym za tyle stać na hali ?

Ok, zabrakło tam przecinka ;) Za 100 są parkingi strzeżone i tyle płaciłem za parking w Warszawie, za 300 zł halę można już chyba znależć. Przynajmniej w takich cenach parę lat temu miałem oferty

43 minuty temu, Piotrekm13 napisał(a):

Ale butli nie trzeba okresowo wymieniać...;)

Dlatego napisałem 100 zł za wymianę. Co jakiś czas należy ją wymienić albo zatankować

6 minut temu, Marcin_G napisał(a):

Ale na tyle często że można przyjąć że raz w sezonie. Doliczyłbym jeszcze koszt wymiany opon przeliczony na ok. 5 lat. Nie wiem co jest w przeglądzie gwarancyjnym, ale ja np. co dwa lata jeżdżę na przegląd gazowy i przegląd układu jezdnego, urządzenia najazdowego itd. Też wychodzi ok 700 zł. Czyli po gwarancji koszty również są. 

U Wadowskich w przeglądzie "gwarancyjnym" mamy mycie, sprawdzanie szczelności instalacji gazowej (pod ciśnieniem), sprawdzanie szczelności budy, no i takie ogólne oględziny właśnie układu jezdnego i najazdowego - chociaż to ostatnie to samodzielnie powinniśmy robić :) 

Oczywiście w przypadku nowej budki koszty rosną z wiekiem. Bo dochodzi wymiana opon, a jak ktoś więcej jeździ to zmiana opon nastąpi dużo szybciej niż po upływie 5 lat. Po 3 latach do wykonania pierwszy przegląd u diagnosty, potem kolejny przed upływem 5 lat, no i kolejne już co rok. 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.