Skocz do zawartości

Historia edycji

Suzu4x4

Suzu4x4

2 godziny temu, Commander napisał(a):

Mam Stanleya kupionego w Jula już ze 4 lata. Jeździ nawet na wakacje do pompowania pontonów.  Od momentu kupienia moje chłopaki nawet rowery nim pompują...

Bardzo polecam...

 

też mam Stanleya i też polecam. Mój był kupiony w castoramie ok 8 lat temu i działa bezawaryjnie do dziś.

Pompuje bez problemu koła kampera na 4.5 bar , wbudowany zbiornik 5 litrów wystarczy na  jakieś drobne dopompowanie bez 230 , ale żeby z niego przedmuchać instalację i dopompować koła to będzie mało. Na samo przedmuchanie instalacji powinien wystarczyć .

image.thumb.png.5c28cadee1e0ec9464f5fa3e3ecbf3f1.png

Suzu4x4

Suzu4x4

1 godzinę temu, Commander napisał(a):

Mam Stanleya kupionego w Jula już ze 4 lata. Jeździ nawet na wakacje do pompowania pontonów.  Od momentu kupienia moje chłopaki nawet rowery nim pompują...

Bardzo polecam...

 

też mam Stanleya i też polecam. Mój był kupiony w castoramie ok 8 lat temu i działa bezawaryjnie do dziś.

Pompuje bez problemu koła kampera na 4.5 bar , wbudowany zbiornik 10 litrów wystarczy na  jakieś drobne dopompowanie bez 230 , ale żeby z niego przedmuchać instalację i dopompować koła to będzie mało. Na samo przedmuchanie instalacji powinien wystarczyć .

image.thumb.png.5c28cadee1e0ec9464f5fa3e3ecbf3f1.png

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.