Skocz do zawartości

Historia edycji

mazeno

mazeno

no dobra
szansa byla :]
 

otoz ten kozak to nie kozak ino... marketing /znowu, jak w przypadku tych geoglifow, ino mniejsza skala operacyjna hehe/
zaprasza do niewielkiej knajpy oblozonej deskami i beczkami /ktora jest obok/
knajpa serwuje "zloto taurow" i o ile pamietam tak sie nazywa
taurowie to pierwotni mieszkancy tych okolic z epoki zelaza i pozniej, spokrewnieni ze scytami
i nie byli zadnymi kozakami, ukrami czy ruskimi
to lud iranski byl, wiec wiecej maja wspolnego ze wspoolczesnymi tadzykami niz z w/w

kozak siedzi na prospekcie skazka /bajka, tam jest pelno krasnali i innych bajkowych stworow/ w gieniciesku /po naszemu heniczesku/
a najlepsze, ze ja tam nie bylem i zlota taurydy nie pilem
znam te ulice, wizerunek tego kozaka i knajpe od znajomego ukrainca, a sama historia taurydy to juz kwestia ksiazek

a bloto?
niedaleko sa slone blota, ludziska tam sie taplaja dla zdrowotnosci
ten znajomek tez pokazywal mi foty stamtad

aha
napisalem, ze to krym?
to juz wiecie kto ma najwieksze prawa do krymu
my

bosmy /jako sarmaci/ sa spokrewnieni ze scytami :]

mazeno

mazeno

no dobra
szansa byla :]
 

otoz ten kozak to nie kozak ino... marketing /znowu, jak w przypadku tych geoglifow, ino mniejsza skala operacyjna hehe/
zaprasza do niewielkiej knajpy oblozonej deskami i beczkami /ktora jest obok/
knajpa serwuje "zloto taurow" i o ile pamietam tak sie nazywa
taurowie to pierwotni mieszkancy tych okolic z epoki zelaza i pozniej, spokrewnieni ze scytami
i nie byli zadnymi kozakami, ukrami czy ruskimi
to lud iranski byl, wiec wiecej maja wspolnego ze wspoolczesnymi tadzykami niz z w/w

kozak siedzi na prospekcie skazka /bajka, tam jest pelno krasnali i innych bajkowych stworow/ w gieniciesku /po naszemu heniczesku/
a najlepsze, ze ja tam nie bylem i zlota taurydy nie pilem
znam te ulice, wizerunek tego kozaka i knajpe od znajomego ukrainca, a sama historia taurydy to juz kwestia ksiazek

a bloto?
niedaleko sa slone blota, ludziska tam sie taplaja dla zdrowotnosci
ten znajomek tez pokazywal mi foty stamtad

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.