Skocz do zawartości

Historia edycji

BuryKocur

BuryKocur

9 minut temu, kleo77 napisał(a):

Załóż tylko oryginalne filtry VAG olej ten przez nich stosowany i o temacie zapomnij.

Dzięki Łukasz - tak myślałem ale szukałem potwierdzenia.

A olej zamierzam zmieniać co 10 tys i wtedy faktycznie nie ma co się napinać na lepszy olej - poczytałem w międzyczasie o tych olejach Long Live 0W20 i 0W30 i tak jak napisał Krzysztof powyżej:

38 minut temu, czyś napisał(a):

jeśli przewidujesz częstsze wymiany niż co 30 tys., tj. co 15 tys. lub częściej (kiedyś pisałeś że co 10tkm), on nie jest aż tak zły żeby tego przebiegu miał nie przetrzymać

A przy budce to zdaje się i częstsze zmiany są zalecane - tzn co 8 tys...

Także Koledzy - dzięki za info - myślę, że będzie z tymi olejami LL OK.

Pzdr

Włodek

BuryKocur

BuryKocur

4 minuty temu, kleo77 napisał(a):

Załóż tylko oryginalne filtry VAG olej ten przez nich stosowany i o temacie zapomnij.

Dzięki Łukasz - tak myślałem ale szukałem potwierdzenia.

A olej zamierzam zmieniać co 10 tys i wtedy faktycznie nie ma co się napinać na lepszy olej - poczytałem w międzyczasie o tych olejach Long Live 0W20 i 0W30 i tak jak napisał Kolega powyżej:

36 minut temu, czyś napisał(a):

jeśli przewidujesz częstsze wymiany niż co 30 tys., tj. co 15 tys. lub częściej (kiedyś pisałeś że co 10tkm), on nie jest aż tak zły żeby tego przebiegu miał nie przetrzymać

A przy budce to zdaje się i częstsze zmiany są zalecane - tzn co 8 tys...

Także Koledzy - dzięki za info - myślę, że będzie z tymi olejami LL OK.

Pzdr

Włodek

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.