Skocz do zawartości

Historia edycji

BuryKocur

BuryKocur

11 minut temu, Marcin T napisał:

waży (ważyłem osobiście) 110 kg

Coś mi nie wyszło z powyższym cytowaniem i nie umiem tego skasować ...

 

11 minut temu, Marcin T napisał:

Życie pokazuje, że sporo osób nowych traktuje wszelkie wyposażenia jako standardowe i nie śni im się, że zabiera ono cenną ładowność.

ano zgadza się - ludzie nawet nie wiedzą, czy przysłowiowe koło zapasowe, butla z gazem (lub butle) wchodzą w skład masy własnej budki czy nie.

Ja ważąc swoją cepkę zważyłem ją ze wszystkim - z pełną butlą, z kołem zapasowym, już założonym mooverem, roletą, garnkami, akumulatorem z ładowarką czy podnośnikiem hydraulicznym i naprawdę byłem bardzo mocno zdziwiony, że waga pokazała tylko 1100 kg.

Niemniej jestem zadowolony - mam jeszcze ok. 200 kg zapasu jakbym chciał zaszaleć z ewent. drugą butlą czy żarciem na długą wyprawę.

Ale tak trochę odeszliśmy od tematu - niemniej dla autora wątku ważna płynie z tego informacja - kupując zważ budkę.

Pzdr

Włodek

2 godziny temu, BuryKocur napisał:

Mój Knaus Sport 450 - z całym podobnym wyposażeniem jw. - waży (ważyłem osobiście) 110 kg

Oczywiście chciałem napisać - 1100 kg - sorka

BuryKocur

BuryKocur

2 minuty temu, Marcin T napisał:

waży (ważyłem osobiście) 110 kg

Oczywiście chciałem napisać 1100 kg - sorka.

 

2 minuty temu, Marcin T napisał:

Życie pokazuje, że sporo osób nowych traktuje wszelkie wyposażenia jako standardowe i nie śni im się, że zabiera ono cenną ładowność.

ano zgadza się - ludzie nawet nie wiedzą, czy przysłowiowe koło zapasowe, butla z gazem (lub butle) wchodzą w skład masy własnej budki czy nie.

Ja ważąc swoją cepkę zważyłem ją ze wszystkim - z pełną butlą, z kołem zapasowym, już założonym mooverem, roletą, garnkami, akumulatorem z ładowarką czy podnośnikiem hydraulicznym i naprawdę byłem bardzo mocno zdziwiony, że waga pokazała tylko 1100 kg.

Niemniej jestem zadowolony - mam jeszcze ok. 200 kg zapasu jakbym chciał zaszaleć z ewent. drugą butlą czy żarciem na długą wyprawę.

Ale tak trochę odeszliśmy od tematu - niemniej dla autora wątku ważna płynie z tego informacja - kupując zważ budkę.

Pzdr

Włodek

2 godziny temu, BuryKocur napisał:

Mój Knaus Sport 450 - z całym podobnym wyposażeniem jw. - waży (ważyłem osobiście) 110 kg

Oczywiście chciałem napisać - 1100 kg - sorka

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.