Skocz do zawartości

Historia edycji

21 godzin temu, Piotrekm13 napisał(a):

Drewniane rolety zewnętrzne w oknie kampera

No jasne, będą świetnie korespondować z ozdobną deską elawacyjną, którą mam zamiar obić całego od zewnątrz :thank:

Tymczasem zakupiłem standardowy bagażnik dachowy do dostawczaków. Służy do mocowania róznego rodzaju akcesoriów, które rozmiate pojazdy obsługi technicznej mogą na takim bagazniku wozić.. jakieś drabiny, profile, rury.. Żeby to umożliwić, belki mają dwa profilowane rowki, w któr można wsunąć łeb śruby. (podobnie jak to jest w V-profilach aluminiowych).

W komplecie są mocowania do fabryczych, fordowskich punktów mocowań. uszczeki, plastikowe osłony i maskownice do zamknięcia niewykorzystacnych części rowków.

Mam zamiar to zamontować i do tego przykręcić panel. Dużo rzeczy jest do zrobienia, tylko za mało czasu :)
 

1708029919727.jpg

1708029919739.jpg

21 godzin temu, Piotrekm13 napisał(a):

Drewniane rolety zewnętrzne w oknie kampera

No jasne, będą świetnie korespondować z ozdobną deską elawacyjną, którą mam zamiar obić całego od zewnątrz :thank:

Tym czasem zakupiłem standardowy bagażnik dachowy do dostawczaków. Służy do mocowania róznego rodzaju akcesoriów, które rozmiate pojazdy obsługi technicznej mogą na takim bagazniku wozić.. jakieś drabiny, profile, rury.. Żeby to umożliwić, belki mają dwa profilowane rowki, w któr można wsunąć łeb śruby. (podobnie jak to jest w V-profilach aluminiowych).

W komplecie są mocowania do fabryczych, fordowskich punktów mocowań. uszczeki, plastikowe osłony i maskownice do zamknięcia niewykorzystacnych części rowków.

Mam zamiar to zamontować i do tego przykręcić panel. Dużo rzeczy jest do zrobienia, tylko za mało czasu :)
 

1708029919727.jpg

1708029919739.jpg

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.